Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość MiniMarta

Jak zadbać o zęby?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ziffka

moim zdaniem wazna jest stała kontrola i regularne przeglądy żeby mieć stałą kontrolę z tego względu zdecydowałam się na zakup pakietu stomatologicznego w Lux medzie, płącę 49 zł miesięcie i mam nielimitowaną ilość przeglądów do tego zniżki na znieczulenia i wypełnienia, bardzo mi się opłaca takie rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marienenne

Regularnie szczotkowanie i oczywiście przegląd dentystyczny. Im szybciej zauważymy, że z zębem coś jest nie tak - tym lepiej dla nas. Nie musi boleć, aby wymagał leczenia. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Sama jestem z Lublina i odkąd trafiłam do Dentala na Lwowskiej, w końcu zauważam poprawę i czuję, że moje zęby są w dobrych rękach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natala1Z

Jasne, że szczotkowanie jest ważne, ale też kontrola u dentysty przynajmniej raz do roku, przegląd, higienistka, ja chodze do Scandinavian Clinic i tam wlasnie jest super, bo i świetni specjaliści jak i higienistka dentystyczna, wszystkie potrzebne osoby sa na miejscu, więc zawsze kompleksowo robie sobie przegląd, lecze tam ubytki, jak również korzystam z usług higienistki i robie kompleksowy zabieg higienizacji (piaskowanie + scaling + fluoryzacja).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patrycjawalk

Jeżeli jesteś z Zamościa lub okolic, to mogę polecić Ci klinikę, gdzie leczę zęby już ładnych parę lat. https://bezbolesnie.pl Cenowo są bardzo konkurencyjni, a jeżeli chodzi o podejście do pacjenta czy jakość usług - ciężko się do czegokolwiek przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gertia

Na pewno warto rozejrzeć się za gabinetem stomatologicznym, który zajmuje się stomatologią estetyczną. Ja od siebie mogę wam polecić gabinet http://properdent.pl/, który znajduje się pod Krakowem. Tam na pewno wam pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość isanna

Od długiego czasu korzystam z usług kliniki Villa Nova w Warszawie. Jest tam bardzo wysoka jakość usług, bardzo kompetentni specjaliści. Zawsze leczenie przeprowadzane jest bezboleśnie w miłej i sympatycznej atmosferze. Tam na prawdę każdemu pomogą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka17

Moim zdaniem podstawą są regularne przeglądy. Mając pakiet stomatologiczny w Lux Med mamy zapewnione przegląd i inne usługi za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fafkaa

Ja kilka razy byłam już w klinice Villa Nova w Warszawie na leczeniu stomatologicznym, nie mam zastrzeżeń. Wszystko przeprowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze, czułam że dobrze się mną zajęto, bije od nich pełen profesjonalizm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fetirka

ten pakiet w lux medzie jest naprawdę bardzo fajny, za nieweilkie pieniądze mozna mieć naprawdę nieograniczoną ilość wizyt u stomatologa, do tego jakieś zniżki , rabaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adahinz

fafkaa, chodzę tam z synem, szukałam kogoś naprawdę wyrozumiałego dla małego spanikowanego pacjenta. Koleżanka mi poleciła klinikę Villa Nova i to tył strzał w 10. Zero stresu i bólu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aufilka

my korzystamy z pakietu dentystycznego dla dzieci w Lux medzie, mają tam super podejście dla dzieci, mój synek nie boi się chodzić do dentysty a wczesniej miał lęki, polecam to miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość qulka

Ja polecam Villa Nova, klinika znajduej się w Warszawie, mają świetne podejście do pacjenta, serdeczni ludzie, miła atmosfera, o ile wizytę u dentysty można tak określić. No ale serio polecam, poradzą sobie nawet z najbardziej spanikowanym pacjentem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość faliczka

ja w warszwie korzystam z pakietu komfort, mam nieograniczoną ilosc wizyt w stomatologa do tego w ramach pakietu jest sporo zniżek na leczeni ząbków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wewka

Zdcydowanie zachęcam do odwiedzenia kliniki Villa Nova w Wilanowie. Od samego wejścia czuć że jest się we właściwym miejscu nawet jeśli nie przepada się za wizytami u stomatologa. Wizyta o czasie. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Pełen wgląd w stan przed, w trakcie i po leczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mortelka

ja korzystam już jakiś czas z pakietu medycznego lux medu, w ramach pakietu stomatologicznego mam nieograniczoną ilość wizyt w lux med, no i w razie nagłej sytuacji zawsze mogę umówić się bez problemu na wizytę dlatego uważam, że to super opcja wygoda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krys77

Regularne przeglądy to jest podstawa. A jak się pojawi jakiś ubytek, od razu leczyć :) Takie ja mam zasady i na szczęście ząbki od dłuższego już czasu nie wymagają ingerencji. Oczywiście higiena jest niezbędna. Ja chodzę co pół roku do Fabdentu na Bemowie, właśnie na taką regularną kontrolę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara

W dbaniu o zdrowe zęby pomogą Ci regularne przeglądy. My chodzimy do gabinetów Eurodental w Warszawie i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miszka

z tego co kojarze to eurodental ma fajne pakiety medyczne, więc za niewielkie pieniaze można mieć zęby pod stałą kontrolą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ivetakkk

Grunt to regularny przegląd stomatologiczny. Ja jestem pacjentką Dent SM, http://dentsm.pl/ i zdecydowanie polecam :) Warszawa, Bemowo. Super dentyści, świetna opieka, nowoczesne gabinety i metody leczenia. To się składa na duży komfort pacjenta, chodzę do nich już jakiś czas i zawsze jestem zadowolona z wizyty i podejścia personelu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eufilka

ja mam taki pakiet medyczny w eurodental korzystam z niego regularnie więc mogę potwierdzić, że naprawdę jest to bardzo fajna opcja, zawsze pod ręką masz stomatologa i wysoką jakość usług. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nitkujcie zęby!

Oczywiście oprócz regularnych wizyt u dentysty, i codziennego mycia zębow, ważne jest też nitkowanie zębów. A dowiedziałam się tego od mojego dentysty Macieja Lepszego, który dokładnie wszystko mi wytłumaczył, korzystam też z usług higienistki stomatologicznej, u której wykonuje zabieg higienizacji. Ja jestem z Krakowa i na szczęście w pobliżu mam mega profesjonalna i kompleksowa klinike dentystyczna – Scandinavian clinic. Takich centrów dentystycznych powinno być więcej, uważam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mojo

Ja polecam pakiet stomatologiczny w Lux Med. Mają bogatą ofertę i dobrych specjalistów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karenka

Ja chodzę do stomatologa w Villa Nova w Wilanowie. Od samego wejścia czuć że jest się we właściwym miejscu nawet jeśli nie przepada się za wizytami u stomatologa. Wizyta o czasie. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Pełen wgląd w stan przed, w trakcie i po leczeniu, jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...