Skocz do zawartości
Forum

Jak zadbać o zęby?


Gość MiniMarta

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem wazna jest stała kontrola i regularne przeglądy żeby mieć stałą kontrolę z tego względu zdecydowałam się na zakup pakietu stomatologicznego w Lux medzie, płącę 49 zł miesięcie i mam nielimitowaną ilość przeglądów do tego zniżki na znieczulenia i wypełnienia, bardzo mi się opłaca takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Gość marienenne

Regularnie szczotkowanie i oczywiście przegląd dentystyczny. Im szybciej zauważymy, że z zębem coś jest nie tak - tym lepiej dla nas. Nie musi boleć, aby wymagał leczenia. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Sama jestem z Lublina i odkąd trafiłam do Dentala na Lwowskiej, w końcu zauważam poprawę i czuję, że moje zęby są w dobrych rękach.

Odnośnik do komentarza
Gość Natala1Z

Jasne, że szczotkowanie jest ważne, ale też kontrola u dentysty przynajmniej raz do roku, przegląd, higienistka, ja chodze do Scandinavian Clinic i tam wlasnie jest super, bo i świetni specjaliści jak i higienistka dentystyczna, wszystkie potrzebne osoby sa na miejscu, więc zawsze kompleksowo robie sobie przegląd, lecze tam ubytki, jak również korzystam z usług higienistki i robie kompleksowy zabieg higienizacji (piaskowanie + scaling + fluoryzacja).

Odnośnik do komentarza

Od długiego czasu korzystam z usług kliniki Villa Nova w Warszawie. Jest tam bardzo wysoka jakość usług, bardzo kompetentni specjaliści. Zawsze leczenie przeprowadzane jest bezboleśnie w miłej i sympatycznej atmosferze. Tam na prawdę każdemu pomogą :)

Odnośnik do komentarza

Zdcydowanie zachęcam do odwiedzenia kliniki Villa Nova w Wilanowie. Od samego wejścia czuć że jest się we właściwym miejscu nawet jeśli nie przepada się za wizytami u stomatologa. Wizyta o czasie. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Pełen wgląd w stan przed, w trakcie i po leczeniu.

Odnośnik do komentarza

ja korzystam już jakiś czas z pakietu medycznego lux medu, w ramach pakietu stomatologicznego mam nieograniczoną ilość wizyt w lux med, no i w razie nagłej sytuacji zawsze mogę umówić się bez problemu na wizytę dlatego uważam, że to super opcja wygoda. 

Odnośnik do komentarza

Regularne przeglądy to jest podstawa. A jak się pojawi jakiś ubytek, od razu leczyć :) Takie ja mam zasady i na szczęście ząbki od dłuższego już czasu nie wymagają ingerencji. Oczywiście higiena jest niezbędna. Ja chodzę co pół roku do Fabdentu na Bemowie, właśnie na taką regularną kontrolę. 

Odnośnik do komentarza
Gość ivetakkk

Grunt to regularny przegląd stomatologiczny. Ja jestem pacjentką Dent SM, http://dentsm.pl/ i zdecydowanie polecam :) Warszawa, Bemowo. Super dentyści, świetna opieka, nowoczesne gabinety i metody leczenia. To się składa na duży komfort pacjenta, chodzę do nich już jakiś czas i zawsze jestem zadowolona z wizyty i podejścia personelu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nitkujcie zęby!

Oczywiście oprócz regularnych wizyt u dentysty, i codziennego mycia zębow, ważne jest też nitkowanie zębów. A dowiedziałam się tego od mojego dentysty Macieja Lepszego, który dokładnie wszystko mi wytłumaczył, korzystam też z usług higienistki stomatologicznej, u której wykonuje zabieg higienizacji. Ja jestem z Krakowa i na szczęście w pobliżu mam mega profesjonalna i kompleksowa klinike dentystyczna – Scandinavian clinic. Takich centrów dentystycznych powinno być więcej, uważam.

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę do stomatologa w Villa Nova w Wilanowie. Od samego wejścia czuć że jest się we właściwym miejscu nawet jeśli nie przepada się za wizytami u stomatologa. Wizyta o czasie. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Pełen wgląd w stan przed, w trakcie i po leczeniu, jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Ja docelowo zdecydowałam się na pakiet stomatologiczny komfort w eurodental, rzeczywiście się to opłaca bo w ramach abonamentu masz nieograniczoną ilość wizyt u dentysty, więc można regularnie dbać o jamę ustną i mieć zęby pod stałą kontrolą. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...