Skocz do zawartości
Forum

Jak zadbać o zęby?


Gość MiniMarta

Rekomendowane odpowiedzi

Dbanie o zęby to podstawa jeśli chce się mieć ładny i zdrowy uśmiech. Niestety czasem mimo starań nasze zęby nie wyglądają tak, jakbyśmy chcieli dlatego warto w takich sytuacjach zdecydować się na zabiegi stomatologii estetycznej. Szeroki zakres usług poprawiających wygląd zębów oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/stomatologia-estetyczna/ . Tu można wykonać wybielanie zębów, korektę kształtu i koloru poprzez zastosowanie licówek i koron, poprawić kształt i linię dziąseł a także wykonać lifting stomatologiczny. Wszystkie zabiegi dopasowywane sa indywidualnie to potrzeb i oczekiwań pacjenta. Zabiegi wykonują bardzo doświadczeni stomatolodzy dzięki czemu jakość usług jest na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

Utrzymanie zdrowego i ładnego uzębienia uzależnione jest od:
1. predyspozycji genetycznych
2.prawidłowego odżywiania
3. poprawnej higieny jamy ustnej
4. zdrowego trybu życia
5. raz w roku, na wszelki wypadek, odwiedzać lekarza stomatologa
Szczegóły dot. zdrowego trybu życia, w tym higieny jamy ustnej znajdziesz na www.vademecum-zdrowia.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Gość szczotkowanie

szczotkować ruchami pionowymi, tak by wymiatać resztki pokarmu ze szczelin międzyzębowych!!!! Dodatkowo przeczyścić szczeliny cienką folią np. wyciętą z kubka kefirowego. Oprócz tego warto przepłukać jamę ustną Listerine'm, który zabija bakterie.
Nitki nie polecam, bo za dużo roboty, a poza tym można przeciąć dziąsło.

Odnośnik do komentarza
Gość Pentelka_0

nie wystarczy! mycie zebów to jest minimum i absolutnie nie wystarczy! Trzeba codziennie nitkować. Ja do niedawna sama nie nitkowalam ale dentysta zapytal mnie o to po leczeniu a jak powiedzialm ze nie bardzo wiem jak to robic to wytlumaczyl wszystko dokladnie. W ogole bardzo polecam, chodze do Scandinavian Clinic w Krakowie tam dentysci sa mega nastawieni na profilaktyke, nie tylko zrobic plombe i do widzenia ale chetnie odpowiadaja na pytania, mowia co i jak, naprawde bardzo profesjonalne podejscie

Odnośnik do komentarza
Gość daertyl

Ja mogę wam powiedzieć że profilaktyka jest zawsze lepsza niż leczenie. Dlatego powinniście regularnie odwiedzać dentystę nawet jak wam nic nie dolega. Ja chodzę zawsze do gabinetu stomatologicznego http://stomatologia-jankowscy.pl/ w Radomiu i mogę wam powiedzieć że moje zęby są w świetnym stanie. Dentyści tam pracujący potrafią wykryć wszelkie niezbędne zmiany przed ich rozwinięciem.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleczka856

Ja też akurat dopiero co się przeprowadziłam do Częstochowy i sama jestem właśnie w trakcie szukania jakiegos dobrego gabinetu stomatologicznego, gdzie nie tylko jest dobra kadra dentystów, ale też takiego który nie ma jakichs cen z kosmosu albo niewiadomo skąd. W sumie to nawet znalazłam coś takiego jak [url]http://stomatologia-bianco.pl[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Aleczka856

Ja też akurat dopiero co się przeprowadziłam do Częstochowy i sama jestem właśnie w trakcie szukania jakiegos dobrego gabinetu stomatologicznego, gdzie nie tylko jest dobra kadra dentystów, ale też takiego który nie ma jakichs cen z kosmosu albo niewiadomo skąd. W sumie to nawet znalazłam coś takiego jak stomatologia-bianco.pl

Odnośnik do komentarza

Polecam bardzo fajny artykuł https://www.listerine.pl/zdrowe-zeby-4-wskazowki-pomagajace-chronic-zeby.
Ostatnio zainwestowałam kilkaset złotych w szczoteczkę do zębów i widzę naprawdę znaczną różnicę. Kolejną kwestią są pasty do zębów, te naturalne są najlepsze. Wydaje mi się, że niema cudownego środka na zdrowe, białe zęby oprócz regularnej i dokładnej higieny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...