Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Masterka34

Gdzie na botoks w Rzeszowie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lucynka71

Dzięki za info, a możesz mi powiedzieć coś więcej o lwiej zmarszczce? Bo może też bym się na ten zabieg zdecydowała. Nie ukrywam też, że zależy mi na jędrnej skórze, a tego chyba botoks nie zapewni, raczej na to tylko nici liftingujące, co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota73

Lucynka71, Byłam niedawno w Magicznej Klinice w Rzeszowie i szczerze polecam zabieg nićmi PDO, bo one usuwają nawet głębsze zmarszczki i ujędrniają skórę. Jestem bardzo zadowolona z efektu. A co do lwiej zmarszczki, to wiem, że ten zabieg wykonują, ale nie wiem, czy tylko botoxem. Moja mama była na tym i zmarszczka jest wyraźnie wygładzona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lucynka71

To może wiesz coś więcej na temat zabiegu? Jestem ciekawa Twoich doświadczeń. Trzeba się do niego przygotować? Czy on w ogóle boli? W sumie dla mnie nie ma znaczenia, czy to nici, czy botox, ważne, żeby było widać efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota73

To nie zwlekaj, tylko zapisz się na nici i botox. Oba zabiegi nie bolą, bo dostaniesz znieczulenie. Poza tym moja mama specjalnie się nie przygotowywała, tylko nie nakładała makijażu. Po zabiegu mogła wrócić do codziennych zajęć. Moje doświadczenia z Magiczną Kliniką są przyjemne i na pewno do nich wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka69

Ja z kolei słyszałam opinię, że lepiej zapisać się na botox, bo nie tylko usuwa pierwsze zmarszczki, ale też te głębokie bruzdy, na przykład te przy ustach. Możecie mi to wyjaśnić? Na co konkretnie pomagają nici PDO, a na co botox? Magiczna Klinika w Rzeszowie wykonuje oba te zabiegi, także nie wiem, na co się teraz zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota73

Werka, nici usuwają z twarzy zmarszczki, takie jak kurze łapki, ale też te głębokie przy oczach. Z kolei botoxem wypełnia się te głębokie bruzdy, które są trudne do usunięcia. Wszystko zależy od tego, jakich zmarszczek chcesz się pozbyć. Przy oczach czy bruzd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka69

Dzięki za informację. Szczerze, to ja pozbyłabym się zmarszczek przy oczach i bruzd z czoła. Te są głębokie, ale nie takie, jak lwia zmarszczka. Na to też pomogą mi nici PDO? Bo jeśli tak, to może wystarczy mi jeden zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorota73

To na lwią zmarszczkę najlepszym rozwiązaniem jest botox. Jest bezpieczny i można zabieg powtarzać kilka razy, aż bruzda będzie zdecydowanie mniejsza. W przypadku kurzych łapek, to raczej nici lepsze, ale botox też się na zmarszczki wykorzystuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka69

Mam dosyć głębokie kurze łapki, dlatego chyba najpierw spróbuję nici, a później botox. Bardzo mi pomogłaś i niedługo przedzwonię do Magicznej Kliniki i umówię się z nimi na zabieg. Może w końcu pozbędę się zmarszczek z twarzy, nawet tej denerwującej lwiej zmarszczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny w jakim wieku te nici można zrobić? Myślałem o zakupie zabiegu dla mamy, ale to starsza osoba i nie wiem czy są jakieś ograniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpytaj bezpośrednio w Magicznej Klinice. Mega kompetentną kadrę mają i zawsze odpowiadają na takie pytania bez problemu. Jeśli nie tez zabieg to pewnie będą w stanie zaproponować jakąś alternatywę. Wykonują wiele zabiegów więc stawiam na to, że będzie w czym wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Ty robiłaś i nici, i botoks? Masz takiej porównanie? Tak z własnej perspektywy na co być postawiła?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...