Skocz do zawartości
Forum

Gdzie na botoks w Rzeszowie


Gość Masterka34

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info, a możesz mi powiedzieć coś więcej o lwiej zmarszczce? Bo może też bym się na ten zabieg zdecydowała. Nie ukrywam też, że zależy mi na jędrnej skórze, a tego chyba botoks nie zapewni, raczej na to tylko nici liftingujące, co?

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota73

Lucynka71, Byłam niedawno w Magicznej Klinice w Rzeszowie i szczerze polecam zabieg nićmi PDO, bo one usuwają nawet głębsze zmarszczki i ujędrniają skórę. Jestem bardzo zadowolona z efektu. A co do lwiej zmarszczki, to wiem, że ten zabieg wykonują, ale nie wiem, czy tylko botoxem. Moja mama była na tym i zmarszczka jest wyraźnie wygładzona.

Odnośnik do komentarza
Gość Lucynka71

To może wiesz coś więcej na temat zabiegu? Jestem ciekawa Twoich doświadczeń. Trzeba się do niego przygotować? Czy on w ogóle boli? W sumie dla mnie nie ma znaczenia, czy to nici, czy botox, ważne, żeby było widać efekty.

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota73

To nie zwlekaj, tylko zapisz się na nici i botox. Oba zabiegi nie bolą, bo dostaniesz znieczulenie. Poza tym moja mama specjalnie się nie przygotowywała, tylko nie nakładała makijażu. Po zabiegu mogła wrócić do codziennych zajęć. Moje doświadczenia z Magiczną Kliniką są przyjemne i na pewno do nich wrócę.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei słyszałam opinię, że lepiej zapisać się na botox, bo nie tylko usuwa pierwsze zmarszczki, ale też te głębokie bruzdy, na przykład te przy ustach. Możecie mi to wyjaśnić? Na co konkretnie pomagają nici PDO, a na co botox? Magiczna Klinika w Rzeszowie wykonuje oba te zabiegi, także nie wiem, na co się teraz zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota73

Werka, nici usuwają z twarzy zmarszczki, takie jak kurze łapki, ale też te głębokie przy oczach. Z kolei botoxem wypełnia się te głębokie bruzdy, które są trudne do usunięcia. Wszystko zależy od tego, jakich zmarszczek chcesz się pozbyć. Przy oczach czy bruzd?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za informację. Szczerze, to ja pozbyłabym się zmarszczek przy oczach i bruzd z czoła. Te są głębokie, ale nie takie, jak lwia zmarszczka. Na to też pomogą mi nici PDO? Bo jeśli tak, to może wystarczy mi jeden zabieg.

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota73

To na lwią zmarszczkę najlepszym rozwiązaniem jest botox. Jest bezpieczny i można zabieg powtarzać kilka razy, aż bruzda będzie zdecydowanie mniejsza. W przypadku kurzych łapek, to raczej nici lepsze, ale botox też się na zmarszczki wykorzystuje.

Odnośnik do komentarza

Mam dosyć głębokie kurze łapki, dlatego chyba najpierw spróbuję nici, a później botox. Bardzo mi pomogłaś i niedługo przedzwonię do Magicznej Kliniki i umówię się z nimi na zabieg. Może w końcu pozbędę się zmarszczek z twarzy, nawet tej denerwującej lwiej zmarszczki.

Odnośnik do komentarza
Gość Telimena

W Rzeszowie jest Magiczna Klinika. Co do botoksu to na pewno warto się tutaj przejść, ze względu na to, że pracują na bardzo dobrych preparatach jak Allergan. Przy nim efekt utrzymuje się aż do 9 miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2022 o 11:31, Gość Telimena napisał:

W Rzeszowie jest Magiczna Klinika. Co do botoksu to na pewno warto się tutaj przejść, ze względu na to, że pracują na bardzo dobrych preparatach jak Allergan. Przy nim efekt utrzymuje się aż do 9 miesięcy ?

Bardzo profesjonalni lekarze tutaj pracują. Jestem zadowolona z efektu, wypełniania lwiej zmarszczki ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2022 o 11:31, Gość Telimena napisał:

W Rzeszowie jest Magiczna Klinika. Co do botoksu to na pewno warto się tutaj przejść, ze względu na to, że pracują na bardzo dobrych preparatach jak Allergan. Przy nim efekt utrzymuje się aż do 9 miesięcy ?

Widziałam tutaj dużo promocji na zabiegi, w tym również na zabiegi botoksem na twarz, który kosztuje 279 zł. Przynajmniej tak widziałam na ich stronie.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że ktoś tutaj pisał na temat nici PDO, co to w ogóle jest ? Gdzieś mi przeminęła nazwa tego zabiegu, ale koniec końców nie doczytałam. O botoksie czytałam, że wstrzykuję się go w różne miejsca ( na pewno nie w usta  ? ) Czytam też tutaj o Magicznej Klinice, miała któraś robiony zabieg na twarz ?

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Aleczka napisał:

Widzę, że ktoś tutaj pisał na temat nici PDO, co to w ogóle jest ? Gdzieś mi przeminęła nazwa tego zabiegu, ale koniec końców nie doczytałam. O botoksie czytałam, że wstrzykuję się go w różne miejsca ( na pewno nie w usta  ? ) Czytam też tutaj o Magicznej Klinice, miała któraś robiony zabieg na twarz ?

Ja miałam tutaj zabieg z botoksem, dokładniej ostrzykiwanie lwią zmarszczkę. Nici PDO, to są nici, które mają działania liftingujące ? Ale nie jestem pewna ?

Odnośnik do komentarza
Gość nanuszka

Na Litewskiej jest klinika Moja Estetyka i ja u nich robię botoks https://mojaestetyka.pl/botox/ regularnie. Chodzę do doktor Żabskiej na zabiegi i pani doktor jest fenomenalna. A w samej klinice przyjmują lekarze co dla mnie było bardzo ważne, bo chcę wiedzieć, że jestem w dobrych rękach ? Gabinety są wyposażone w nowoczesny sprzęt, a do zabiegów używają sprawdzonych preparatów. U nich można być pewnym super rezultatów ?

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że Magiczna Klinika to dobry wybór. Przede wszystkim doświadczony ze świetnymi specjalistkami, które bardzo starannie wykonują tego typu zabiegi, a co najważniejsze zmarszczki skutecznie znikają. Mają salon pod adresem ul. Marszałkowska 87 lok 113. Daj znać jak już będzie po wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...