Skocz do zawartości
Forum

Gdzie na botoks w Rzeszowie


Gość Masterka34

Rekomendowane odpowiedzi

No sama ostatnio byłam na dwóch zabiegach botoksu u doktor Szczepańskiej:
https://drszczepanska-ame.pl/zabiegi/botox-wygladzanie-zmarszczek-botoksem/

I jestem osobiscie bardzo zadowolona
nie bolało mnie bo bylo to wykonane niewielką igiełką
dostałam znieczulenie kremem
poza tym pani doktor bardzo miła i konkretna, wytłumaczyła mi dokładnie czego mogę się spodziewać

Jeśli chodzi o sam efekt to równiez spełnił moje oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza

Jak szukacie dobrej jakości zabiegów, ale w dobrej cenie, to Magiczna Klinika będzie dobrą opcją, bo ceny mają niższe nawet o połowę, niż standardowo. Uważam, że warto, tam przyjmują wyłącznie lekarze medycyny estetycznej, można ich znaleźć w Rzeszowie, ale też w innych miastach.

Odnośnik do komentarza
Gość katarinka
W dniu 10.06.2021 o 20:36, Gość lidia5 napisał:

Jak szukacie dobrej jakości zabiegów, ale w dobrej cenie, to Magiczna Klinika będzie dobrą opcją, bo ceny mają niższe nawet o połowę, niż standardowo. Uważam, że warto, tam przyjmują wyłącznie lekarze medycyny estetycznej, można ich znaleźć w Rzeszowie, ale też w innych miastach.

MK bardzo dobra miejsce na wypełnianie zmarszczek i inne drobne zabiegi na twarz.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2021 o 20:36, Gość lidia5 napisał:

Jak szukacie dobrej jakości zabiegów, ale w dobrej cenie, to Magiczna Klinika będzie dobrą opcją, bo ceny mają niższe nawet o połowę, niż standardowo. Uważam, że warto, tam przyjmują wyłącznie lekarze medycyny estetycznej, można ich znaleźć w Rzeszowie, ale też w innych miastach.

 Ile kosztuje tam wypełnianie zmarszczek?

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.06.2021 o 23:12, Gość elllaella napisał:

Na lwią zmarszczkę lepszy jest botoks czy kwas hialuronowy? Czytałam też o jakichś zabiegach laserowych na zmarszczki, czy to działa? Co polecacie? Bo pierwszy raz będę wykonywać taki zabieg.

Wydaje mi się, że takie pionowe i poziome zmarszczki na czole to botoksem się wypełnia. W każdy razie najlepiej się spytać specjalisty jak to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Gość alicjakotoowska

W magicznej klinice ceny są super niskie, ale jednocześnie jakość zabiegów jest na bardzo wysokim poziomie, wiec nie ma się czego obawiać. Uważam, że warto zabiegi powinny być dostępne dla wszystkich nie tylko dla tych z grubym portfelem. oza tym zawsze sobie można nazbierać kasy, nawet jak się ma dość mocno ograniczony budżet.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.07.2021 o 00:45, Gość DiDi napisał:

Może ceny mają niskie, ale absolutnie nie idzie to w parze z ich jakością. Wszystko profesjonalnie, komfortowo, miła atmosfera podczas zabiegów. Jestem na tak.

 

Czyli nie zawsze niska cena to niska jakość usługi. No, ale trzeba wiedzieć, gdzie szukać, co wcale nie jest takie łatwe w dzisiejszych czasach, bo klinik jest multum.

Odnośnik do komentarza
Gość milewskaklaudia

No jasne, że niska cena nie zawsze oznacza, że usługa będzie słabej jakości, ale tak jak piszesz trzeba wiedzieć, gdzie się udać, korzystać wyłącznie ze sprawdzonych klinik. Najlepiej sugerować się opinią o poszczególnych specjalistach, lekarzach.

Odnośnik do komentarza

Konsultacja z lekarzem na pewno się przyda, to podstawa. Jeżeli chodzi o górne partie twarzy to zazwyczaj botoks się wykorzystuje do wygładzania zmarszczek to prawda. Oczywiście najlepiej posłuchać lekarza a nie ludzi na forum:)

Odnośnik do komentarza

Co racja to racja. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego miejsca na zabieg, z kompetentną kadrą, która faktycznie doradzi, a nie "wciśnie" pierwszy lepszy zabieg. Ja w Rzeszowie chodzę do Magicznej Kliniki. I bardzo sobie chwalę współpracę. Wcześniej robiłam botoks, teraz robię nici PDO. Doradzono mi to właśnie tam i to był strzał w dziesiątkę. Poczytajcie trochę o zabiegu. Wiem, że na ich stronie jest opisany https://magicznaklinika.pl/

Odnośnik do komentarza

lilia17, a jakie są Twoje odczucia w kwestii nici liftingujących PDO? Bo czytałam o tym zabiegu i wygląda to obiecująco. Ja wygląda cały zabieg i rekonwalescencja? Boli to wszystko? Nie chcę później przez kilka tygodni mieć opuchniętej twarzy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...