Skocz do zawartości
Forum

Swędząca wysypka na łopatkach - co to może być?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Od pół roku co jakiś czas pojawia mi się wysypka na łopatkach, okropnie swędzi przy dotyku np przez ubrania, podczas treningów na plecach, czy leżenia na plecach ale np podczas leżenia na boku ustępuje, pojawia się co jakiś czas, pomagało psikanie octaniseptem, co to może być?

Odnośnik do komentarza

Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi mi do głowy, to reakcja alergiczna. Być może jestem przewrażliwiona, ale mam ku temu powody.
Jako dziecko byłam okazem zdrowia, nawet infekcje omijały mnie szerokim łukiem.
Alergia ujawniła się w czasie, gdy byłam już dorosłą kobietą, w dodatku oczekiwałam na narodziny drugiej córki... Męczący kaszel, katar, płaczące oczy albo krosty niemal na całym ciele - to był koszmar. Calcium piłam hektolitrami, łykałam witaminy i próbowałam znaleźć przyczynę.
Dzięki szwagierce trafiłam do Biorezonansu Ecomedica (http://biorezonans-wilanow.pl/o-alergiach/) i tam otrzymałam naprawdę fachową pomoc.
Rzetelnie wykonane testy, leczenie, potem odczulanie i póki co wszystko jest ok.
Moja młodsza córka (11 lat) też jest alergikiem, w planach jest odczulanie, ale na razie wciąż coś stoi na przeszkodzie :) Przeziębienie, zapalenie oskrzeli, reakcja alergiczna... Koszmar. Ale mam nadzieję, że w końcu się nam uda...

Jeśli chodzi o Ciebie - moim zdaniem najlepiej wykonać testy i sprawdzić, co w organizmie piszczy... Jeśli to alergia, jest na nią sposób, zapewniam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...