Skocz do zawartości
Forum

Czy można powiększyć penisa?


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Oj weźcie już nie spamujcie tym iqman. Każdy wie, ze jeśli chodzi o skład to jest bardzo słaby. I tak naprawdę to g.. pomoże w powiekszaniu członka. Podejrzewam,ze raczej nie pomoze również na erekcje. Ze środków z L-argininą najwieksze ich dawki mają albo cum on albo penis complete. Ten drugi jest droższy ale jeśli porówna się go z innymi środkami to ilość l argininy jest o wiele większa niz w podobnych środkach. Jeśli chodzi o powiekszenie penisa to można uzyskać rezultaty stosując ten środek, niemniej nie od razu ale po pewnym czasie przyjmowania.

Odnośnik do komentarza

Źle robisz. Tabletki takie powiększaja członka ale praktycznie wszędzie mozęsz wyczytać, że dla dobrych efektów trzeba je przyjmować trochę dłużej. Po jednym miesiacu przyjmowania tabletek nie zobaczysz nic poza polepszeniem erekcji. Efekty dopiero po 2-3 miesiącach przyjmowania tabletek. A to i tak jeśli robisz to regularnie.

Odnośnik do komentarza

W mediach powiększają, pochwy, piersi i penisy metodami kwantowymi. Mają: pochwy, piersi i penisy dostosowane na każdą okazję, mimotego, że pochwa dostosowóje się do kształtu napletka. Wiem to stąd, że chciano z robić ze mnie przykrywkę do ELEKTROSEKSU z nadajnika technicznego na odległość. Ja się na to nie zgodziłem. Zetka mówiła mi: "weź to na siebie". Chodziło im o to, żeby rozbudzidź społeczeństwo, żeby uprawiało seks bez zabezpieczenia i usuwało nie chcianą ciążę. Wtedy liczba zabiegów aborcji wzrosła by do poziomu, w którym duże pieniądze na to poszły by z budżetu państwa.

Odnośnik do komentarza

Witaj, wiem ze swojego doświadczenia, że problem może być dosyć krępujący. Ja obecnie zażywam suplement diety w tabletkach, który zapewnia silne podniecenie seksualne :) Dzięki tym tabletkom Twój penis wizualnie może stać się większy. link skąd kupiłem: www.gg.gg/napotencje

Odnośnik do komentarza

Ja nie potrzebóję powiększenia penisa, ale w polskich mediach, łącznie z RADIO MARYJA i TV TRWAM dziennikarze, dziennikarki, rerzyserzy i rerzyserki powiększają lub pomniejszają sobie swoje narządy rodne i piersi, żeby mieć na każdą okazję metodami kwantowymi. Są one nawet napisane na komputer pc. W sieci raczej ich nie znajdziecie, ale w większości studiów, a jak pójdziecie na AKUSTYKA na TYNIECKĄ w KRAKOWIE, to może nauczyciel od tego kierunku wam je przegra, bo za moich czasów przegrywał, jeden i drugi po pięćdziesiąt zł. od programu.

Odnośnik do komentarza

W mediach i nie tylko, bo można mieć wirtualne studio nawet na komputer pc i smartwon, można powiększyć penisa pluginami do tego przeznaczonymi. Jest to oprogramowanie firmy STEINBERG, tylko że nie znajdziecie wszystkiego w INTERNECIE, ponieważ jest to ukrywane. Ludzie mediów powiększają sobie: pochwę, piersi i penisy na każdą okazję, tak żeby mieć jak najlepsze doznania żyjądz w rozwiązłości. Nie którzy rerzyserzy używają programów: CUBASE i CAKEWALK,czyli SONARA. Wystarczy mieć do niego wszystkie pluginy - napisane też przez siebie i hulaj dusza, piekła niema.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie biorę. Tabletki mają dobry skład.Jestem w trakcie drugiego miesiąca brania tabletek tak wiec wiele na ten temat powiedzieć nie mogę ponieważ cała kuracja ma trwać minimum 3 do 4 miesięcy. Ale widzę pewne znamiona że penis się powiększył:
większe erekcje i częstsze
penis jest o wiele bardziej pobudliwy ( mam co ciekawe większą ochotę na seks chociaż nigdy na to nie narzekałem)
penis jest większy w trakcie wzwodu

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2018 o 20:52, Gość b...l napisał:

co mam zrobic jak mam małego penisa?

Tak naprawdę zadałeś to pytanie ogólnikowo, żeby tak naprawdę cos podpowiedzieć doradzić w tym temacie przydało by się więcej informacji. Napisałeś ze masz małego teraz jest następujące pytanie  piszesz o tym jak jest w spoczynku , czy wręcz przeciwnie chodzi ci o to ze jest mały w wzwodzie. Następnie  jak mały ile ma cm  w spoczynku jesli tego dotyczy , albo w wzwodzie Pozdrawiam    

Odnośnik do komentarza

Ponoć nie ale następca tabletek penilarge.Po pierwsze skład jest lepszy. Po drugie tabletki mają mieć jeszcze mocniejsze działają. No cóż, zobaczy się.Aczkolwiek penilarge nie brałem tak więc porównania mieć nie będę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...