Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla alergika


Gość Gizelcia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ErykRosiak

Najlepiej zamów urządzenie od producenta zajmującego się tylko i wyłącznie produktami przeciwalergicznymi. Wtedy będziesz miała pewność, że oczyszczacz będzie w 100% skuteczny. Wcale nie musisz kierować się marką i wygórowaną ceną.

Odnośnik do komentarza
Gość MajkiMajk

Dokładnie! W zupełności zgadzam się z przedmówcą. Kierując się właśnie takimi kryteriami jakoś pół roku temu zamówiłem oczyszczacz powietrza od https://www.alsos.pl/ . Jest to firma, która ma na stanie tylko urządzenia przeciwalergiczne oraz współpracuje z alergologami. Dodatkowym plusem są ceny, które po prostu nie są przegięte. Odnośnie sprzętu to nadal działa jak należy i skutecznie pozbywa się roztoczy z powietrza. Grunt to nie dać się zwieść urządzeniom, które są naszprycowane bezużyteczną technologią.

Odnośnik do komentarza

A może warto zastanowić się nad zakupem dobrego oczyszczacza powietrza? My mamy w swoim mieszkaniu IDEAL AP35 H z nawilżaczem powietrza, który w niezłej cenie udało nam się kupić w oxyshop.pl Warto sprawdzić i mam nadzieję, że to pozwoli mu w końcu dużo lepiej oddychać przez cały rok :)

Odnośnik do komentarza

nie bardzo wiem co się z okazji alergii powinno kupować ^^ ale sporo osób mówi o oczyszczaczach, to ja się zgodzę że to sprzęt konieczny przy alergii wziewnej i jeśli jeszcze ta osoba go nie posiada to możesz sprezentować. zobacz sobie modele Coway, to jedna z najlepszych marek, wyróżniona wieloma nagrodami i certyfikatami. te urządzenia są bardzo wydaje i tanie w eksploatacji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...