Skocz do zawartości
Forum

Czy to złe dążyć, mieć dużo pieniędzy?


Gość problemista98

Rekomendowane odpowiedzi

Gość problemista98

Witam, nie będę tu opowiadał szczegółowo o moim życiu i dzieciństwie ale w skrócie. Nigdy nie byłem szanowany, każdy miał Mnie gdzieś, a jeśli już miałem kumpli to traktowali Mnie jak psa, jak im się nudziło to po Mnie dzwonili i gnałem do nich jak piesek. Czemu tak Mnie traktowali pewnie temu że jestem niepełnosprawny i że można ze Mną robić co chcą, ale nie o tym mowa. Porzuciłem ich i staram się w 100% skupić na zarabianiu kasy. Rodzina uważa że to źle że myślę tylko o kasie i powinienem szukać kumpli nowych. Lecz po co? Skoro nie sprawia Mi szczęścia szukanie nowych kumpli tylko np kupienie sobie czegoś fajnego do ubrania w sklepie czy coś innego czy to coś złego? Przepraszam jeśli źle obrałem słowa ale chyba zrozumiecie o co Mi chodzi

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że zrozumiem. Ja też jestem pracowity, oszczędny i lubię kisić kasę. Oszczędzanie zawsze daje mi takie poczucie, że nie marnuje wszystkiego i nie żyje z dnia na dzień od 1/ego do 1/ego, jak co poniektórzy niegospodarni ludzie. Oszczędzać trzeba zawsze, bo nigdy nie wiadomo co za wydatek może nas jeszcze w życiu spotkać hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...