Skocz do zawartości
Forum

Poprawa estetyki zębów


Gość Mirable

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za swoje zęby zabrałam się dość późno, ale dzięki temu, że trafiłam na pakiet stomatologiczny Komfort miałam zapewnioną kompleksową opiekę za niewielkie pieniądze. Konsultacja, plan leczenia i wreszcie mogę się cieszyć pięknym uśmiechem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zęby są mocno zniszczone to samo wybielanie nie pomoże. Plomb nie wybielisz. Ja zdecydowałabym się na korony cyrkonowe, licówki. Zaczynając oczywiście od dokładnego wyleczenia ubytków. Kompleksowo zajmą się Tobą w http://www.medycynaistomatologia.pl/ w Łodzi. Najlepsza klinika stomatologiczna, poprawa estetyki uśmiechu to dla nich priorytet. I nawet z mocno zniszczonych zębów są w stanie zrobić ten wymarzony hollywodzki uśmiech. 

Odnośnik do komentarza

Długo się zastanawiałam nad tym, jak poprawić estetykę moich zębów i rozważałam licówki, ale uznałam, ze na dłuższa metę lepiej będzie wyprostować zęby. Aparat miałam zakładany w mojej sprawdzonej przychodni New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie. Trochę to trwało, ale czas mijał mi szybko, wszystkie wizyty były naprawdę spoko, ortodontę mają super, bardzo rzetelny. Po zdjęciu aparatu w zeszłym roku zaczęłam także wybielać i nich zęby i teraz wyglądają już perfekcyjnie, polecam :).

 

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku wystarczył aparat na zęby. Mam aparat nakładkowy Invisalign, on jest przezroczysty i bardzo łatwy w "obsłudze" szybko można go założyć i zdjąć, a nawet w nim zęby wyglądają dobrze. Aparat wyrabiałam w przychodni Dental na ul. Lwowskiej w Lublinie. To rzetelny gabinet, mają szeroki zakres usług i pracują tam świetni specjaliści, których szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Żona_Jola

Wszystko ok, licówki, wybielanie, ale trzeba zadbać o podstawy. Prawidłową pielęgnację, usuwanie kamienia, szczoteczka soniczna, irygator, nić dentystyczna... Bez tego nawet jakbyś sobie protezy zrobił to i tak nic to nie ma. U mnie dentysta pomimo porządnej szczoteczki zalecił używanie irygatora, bo szczoteczką nie doczyści się między zębami resztek jedzenia czy osadu. Kupiłam irygator haxe, tańszy, ale stacjonarny, bo nie chciałam kilka razy podczas zabiegu dolewać wody. Myślałam, że dam radę i zaczęłam od najmocniejszego trybu i prawie sobie krzywdę zrobiłam, bo jest mocny. Ale na takim średnim ciśnieniu, po przyzwyczajeniu się dziąseł do ciśnienia, jest super. Do tego raz w roku odkamienianie i nic się nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Gość Jowitaa

Ja polecam założyć aparat ortodontyczny, jeśli ma się krzywy zgryz. Sama zdecydowałam się na aparat w wieku lat 30 i nie żałuję, wspaniałe efekty leczenia są widoczne już po kilku miesiącach ? Jestem pacjentką Rock Your Smile w Warszawie, mam to szczęście, że moje leczenie prowadzi świetna pani doktor, która jest bardzo zaangażowana i troszczy się, aby efekty leczenia były jak najlepsze ?

Odnośnik do komentarza

U mnie super efekt dało leczenie ortodontyczne w Rock Your Smile, jak chodzi o estetykę uśmiechu. Jednak proste, ładne zęby to jest podstawa. Po zakończeniu leczenia zrobiłam sobie wybielanie i dzisiaj cieszę się naprawdę pięknym hollywood smile ?

Odnośnik do komentarza
Gość Weronika

Idź do dobrego stomatologa, poczytaj w Internecie opinie, popytaj znajomych o lekarzach u Ciebie w mieście. U mnie też była tragedia, poszłam, porozmawiałam, zrobiła mi skaling, piaskowanie i od razu lepiej. Potem instruktaż jak i czym myć zęby, u mnie wybór padł na szczoteczkę soniczną od haxe i po kolei naprawiamy zęby, uzupełniamy itd. Wybielanie na koniec. 

Odnośnik do komentarza

Na pewno podstawa to higienizacja, naprawa ubytków, ale u mnie game changerem było założenie aparatu ortodontycznego. Mój uśmiech zmienił się nie do poznania dzięki leczeniu aparatem właśnie. Jestem pacjentką Rock Your Smile w Katowicach i bardzo sobie chwalę efekty noszenia aparatu, każdemu polecam ?

Odnośnik do komentarza

Myslę, że najpierw trzeba skonsultować się ze stomatologiem. Naprawić wszystkie ubytki. Ja też miałam liczne przebarwienia zebów i wybielanie pomoglo. Wybielałam zęby metodą nakładkową. Dzięki tej metodzie można wybielić zęba o kilka tonów. Naprawde jest dlugotrwały efekt, wybielałam zęby dokładnie 7 miesięcy temu i na razie są super. Takze ja zachęcam. Wybielałam w Scandinavian clinic w Krakowie, oni się tam między innymi tym specjalizują.

Odnośnik do komentarza
Gość Dominiśka

U mnie leczenie zębów przyniosło oczekiwany rezultat - zdrowy i ładny uśmiech ? Wcześniej mierzyłam się niestety z próchnicą, która zaatakowała kilka moich zębów. W gabinecie DENT SM na Bemowie zajęto się nimi od A do Z. Jak ktoś ma podobny problem, warto sobie poczytać o estetycznym leczeniu zachowowawczym:  https://www.dentsm.pl/estetyczna-stomatologia-zachowawcza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...