Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mirable

Poprawa estetyki zębów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirable

Witajcie,
mam dość mocno zaniedbane zęby. Liczne przebarwienia, plomby, itd. Pytanie czy wybielanie zębów czy podobne zabiegi poprawią estetykę moich zębów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pikko

Estetykę zębów wybielanie na pewno poprawi. Pytanie jednak czy w Twoim przypadku zabieg ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pikko

Jestem zdania, że najpierw takie sytuacje trzeba skonsultować ze stomatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okret

Dokładnie. Musisz najpierw to skonsultować ze stomatologiem – wszystko zależy od stanu Twoich zębów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adaczek

Sugeruję najpierw zrobić higienę jamy ustnej (skaling). Później konsultacja ze stomatologiem który powie Ci co dalej. Innego rozwiązania nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirable

A czy jest sens wydawać pieniądze skoro wybielanie daje efekty praktycznie po pierwszej wizycie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natthalie

Wybielanie to nie taka łatwa sprawa. No i efekt nie koniecznie w Twoim przypadku musi być taki jak sobie marzysz. Najpierw należy umówić się na konsultację ze stomatologiem który oceni stan Twoich zębów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xsxxs

Przychylam się do tego, co powyżej, aczkolwiek ja.... lata temu wybieliłam sobie zęby paskami i jestem zadowolona :)
Tyle, że ja nie miałam przebarwień.. nie wiem jaki efekt byłby u Ciebie. Spytaj dentysty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nataliahh

Miałam podobnie po rzuceniu palenia... Teraz stomatologia estetyczna jest bardzo rozwinięta, można zrobić wiele rzeczy :) Polecam Ci umówić się do dobrego dentysty, który oceni, co można zrobić. Ja chodziłam do dr Katarzyny Meredyk w http://www.dentsm.pl/ - efekty są bardzo fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sixteenka

moim zdaniem mozesz pomyslec o wybielaniu ale najpierw pasuje poprawic stan zebów. skad jestes? W krakowie moge polecic Scandinavian Clinic, ja tam wybielalam, tez nie mialam "idealnych" zebow i na konsultacji przemila pani doktor powiedziala mi dokladnie co najpierw trzeba zrobic a jak juz doprowadzila moje zeby do zadowalajacego stanu to dopiero pozwolila mi na wybielanie :) i dzieki temu wiem ze zalezy im na pacjencie a nie na kasie tylko - mogla z marszu wybielic i nie przejmowac sie czy to ma sens czy nie, wiem ze wiele klinik wlasnie tak robi:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tulka29

Może warto rozważyć licówki? One na pewno poprawią wygląd Twoich zębów. Ja sobie zrobiłam i jestem bardzo zadowolona z efektu, mam nieskromnie mówiąc naprawdę piękny uśmiech :) Licówki robiłam w klinice Fabdent w Warszawie na Bemowie, http://www.fabdent.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miśka878

Ja robiłam sobie licówki :) Jestem bardzo zadowolona z efektu, moje zęby się bardzo zmieniły na plus. Są równe, białe, prezentują się pięknie. Jeśli chodzi o klinikę, to ja robiłam licówki w Krakowie w Luxdentice, jak jesteś z Krakowa, to bardzo polecam to miejsce. Jest naprawdę nowoczesne, mają wyjątkowe usługi w ofercie, zresztą najlepiej umów się na konsultację (jest bezpłatna) i wszystkiego się dowiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bożena

W klinice Estetyka Uśmiech Malan w Wieliczce wykonywałam licówki na zęby. Moje nigdy nie były ładne , równe i białe. Teraz mam idealny uśmiech i bardzo jestem zadowolona z ich wykonania. Polecam klinikę bo bardzo dobrze wykonują zabiegi dentystyczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fryjele

Licówki nie są tanie i nie w każdej sytuacji mozna je zamontować, jednak jeśli macie taka możliwość to warto. Sama obecnie mam licówki na zębach oraz jestem bardzo zadowolona :) Zyskalam naturalny hollywoodzki uśmiech oraz mogłam pozbyć się diastemy, która mnie denerwowała ( założenie aparatu ortodontycznego kosztowałoby mnie o wiele więcej niż założenie licówek na zęby).

Zdecydowałam się na załozenie sobie licówek porcelanowych w tym gabinecie w Krakowie:

https://studiose.med.pl/licowki-porcelanowe/

Efekt naprawdę super. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agatamm

Moim zdaniem najlepiej się skonsultować w takiej sytuacji ze stomatologiem, lekarz powie Ci jaki efekt można uzyskać i za pomocą jakich zabiegów. Wybielanie daje super efekty, pytanie tylko w jakim kolorze są polomby i czy da się wybielić tak, aby plomby się nie odznaczały? To już oceni lekarz. Poczytaj sobie o dostępnych sposobach wybielania https://www.fabdent.pl/uslugi/wybielanie/podstawy-o-wybielaniu-zebow Na pewno dobrym rozwiązaniem są też licówki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karla

Jeśli chcesz poprawić wygląd swoich zębów najlepiej będzie jak wybierzesz się do gabinetu stomatologicznego, który zapewnia kompleksową opiekę. Dobry stomatolog zacznie od stworzenia odpowiedniego planu  który pozwoli uzyskać taki efekt jakiego się spodziewasz. Ja mogę polecić w Warszawie gabinety Eurodental. Mają bardzo szaroki zakres usług i dobrych specjalistów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karo

A czemu nie? Albo wybielenie, albo możesz zrobić tak jak ja, czyli zrobić sobie licówki. W każdym przypadku polecam ci gabinet dentystyczny Dental na Lwowskiej w Lublinie. Ja tam chodzę i muszę przyznać, że opłaca się ich wybrać. Mają świetnych specjalistów, dentysta ma doświadczenie i wie co robi, a do tego mają korzystne ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika 80

Wybielałam zęby w klinice dentystycznej scanidanvian clinic, metodą nakładkową. Jestem mega zadowolona , efekt do dzisiaj jest świetny a wybielalam 8 miesięcy temu, Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kikke

Pytanie w jakim stanie są zęby oraz jak duże są przebarwienia. Bo jesli przebarwienia są naprawdę spore, wybielanie nie pomoże. Polecam licówki. Są w stanie zakryć brzydkie zmiany kolorystyczne na zębach. Jak również i niewielkie krzywości uzębienia. Sama za pomocą licówek zlikwidowalam przykladowo diastemę, której nie znosiłam....

Moge polecić tutaj dobry gabinet w Krakowie

https://studiose.med.pl/nasi-lekarze/

W gabinecie specjalizuja się w stomatologii estetycznej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...