Skocz do zawartości
Forum

Poprawa estetyki zębów


Gość Mirable

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sixteenka

moim zdaniem mozesz pomyslec o wybielaniu ale najpierw pasuje poprawic stan zebów. skad jestes? W krakowie moge polecic Scandinavian Clinic, ja tam wybielalam, tez nie mialam "idealnych" zebow i na konsultacji przemila pani doktor powiedziala mi dokladnie co najpierw trzeba zrobic a jak juz doprowadzila moje zeby do zadowalajacego stanu to dopiero pozwolila mi na wybielanie :) i dzieki temu wiem ze zalezy im na pacjencie a nie na kasie tylko - mogla z marszu wybielic i nie przejmowac sie czy to ma sens czy nie, wiem ze wiele klinik wlasnie tak robi:/

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam sobie licówki :) Jestem bardzo zadowolona z efektu, moje zęby się bardzo zmieniły na plus. Są równe, białe, prezentują się pięknie. Jeśli chodzi o klinikę, to ja robiłam licówki w Krakowie w Luxdentice, jak jesteś z Krakowa, to bardzo polecam to miejsce. Jest naprawdę nowoczesne, mają wyjątkowe usługi w ofercie, zresztą najlepiej umów się na konsultację (jest bezpłatna) i wszystkiego się dowiesz :)

Odnośnik do komentarza

W klinice Estetyka Uśmiech Malan w Wieliczce wykonywałam licówki na zęby. Moje nigdy nie były ładne , równe i białe. Teraz mam idealny uśmiech i bardzo jestem zadowolona z ich wykonania. Polecam klinikę bo bardzo dobrze wykonują zabiegi dentystyczne

Odnośnik do komentarza

Licówki nie są tanie i nie w każdej sytuacji mozna je zamontować, jednak jeśli macie taka możliwość to warto. Sama obecnie mam licówki na zębach oraz jestem bardzo zadowolona :) Zyskalam naturalny hollywoodzki uśmiech oraz mogłam pozbyć się diastemy, która mnie denerwowała ( założenie aparatu ortodontycznego kosztowałoby mnie o wiele więcej niż założenie licówek na zęby).

Zdecydowałam się na załozenie sobie licówek porcelanowych w tym gabinecie w Krakowie:

https://studiose.med.pl/licowki-porcelanowe/

Efekt naprawdę super. 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najlepiej się skonsultować w takiej sytuacji ze stomatologiem, lekarz powie Ci jaki efekt można uzyskać i za pomocą jakich zabiegów. Wybielanie daje super efekty, pytanie tylko w jakim kolorze są polomby i czy da się wybielić tak, aby plomby się nie odznaczały? To już oceni lekarz. Poczytaj sobie o dostępnych sposobach wybielania https://www.fabdent.pl/uslugi/wybielanie/podstawy-o-wybielaniu-zebow Na pewno dobrym rozwiązaniem są też licówki. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz poprawić wygląd swoich zębów najlepiej będzie jak wybierzesz się do gabinetu stomatologicznego, który zapewnia kompleksową opiekę. Dobry stomatolog zacznie od stworzenia odpowiedniego planu  który pozwoli uzyskać taki efekt jakiego się spodziewasz. Ja mogę polecić w Warszawie gabinety Eurodental. Mają bardzo szaroki zakres usług i dobrych specjalistów.

Odnośnik do komentarza

A czemu nie? Albo wybielenie, albo możesz zrobić tak jak ja, czyli zrobić sobie licówki. W każdym przypadku polecam ci gabinet dentystyczny Dental na Lwowskiej w Lublinie. Ja tam chodzę i muszę przyznać, że opłaca się ich wybrać. Mają świetnych specjalistów, dentysta ma doświadczenie i wie co robi, a do tego mają korzystne ceny. 

Odnośnik do komentarza

Pytanie w jakim stanie są zęby oraz jak duże są przebarwienia. Bo jesli przebarwienia są naprawdę spore, wybielanie nie pomoże. Polecam licówki. Są w stanie zakryć brzydkie zmiany kolorystyczne na zębach. Jak również i niewielkie krzywości uzębienia. Sama za pomocą licówek zlikwidowalam przykladowo diastemę, której nie znosiłam....

Moge polecić tutaj dobry gabinet w Krakowie

https://studiose.med.pl/nasi-lekarze/

W gabinecie specjalizuja się w stomatologii estetycznej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz poprawić estetykę swoich zębów muszisz zacząć od konsultacji w dobrym gabinecie stomatologicznym. Ja polecam Ci gabinety Lux Med. Miałam okazję korzystać z ich usług zarówno w Warszawie jak i Krakowie. Naprawdę świetni specjaliści, mają też szeroką ofertę usług.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że w takim przypadku dobrze jest wziąć pod uwagę zrobienie licówek. To jest bardzo dobry pomysł, jak trudno jest doprowadzić swoje własne zęby do pożądanego stanu. Ja właśnie próbowałam wszystkiego, ale miałam przebarwienia, krzywe zęby, które no nie prezentowały się jakość super, a w gabinecie Dental na Lwowskiej w Lublinie zrobiłam licówki. Zmiana jest ogromna, licówki wyglądają pięknie, cenowo wyszło bardzo fajnie, polecam. 

Odnośnik do komentarza
Gość Joanna Laura

Ja bym w takiej sytuacji konsultowała się ze stomatologiem, który się specjalizuje w kwestiach estetycznych, żeby zaproponował konkretne działania. Ja robiłam wybielanie w Dent SM, http://dentsm.pl/ u mnie rezultat jest naprawdę świetny. Polecam poczytać o metodzie Odobleach :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...