Skocz do zawartości
Forum

Kobiecy wytrysk


Gość Nowicjuszka93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nowicjuszka93

Witam,

piszę w bardzo intymnej sprawie. Mam 25 lat, jestem w związku od niedawna (mężczyzna 24 l) i dopiero rozpoczęłam współżycie. Wcześniej zaobserwowałam, że jestem w stanie osiągnąć kobiecy wytrysk. Kiedy mój chłopak pieścił mnie dłonią po raz pierwszy i do niego doszło czułam się źle mimo, że uprzedziłam go o tym, że może być mokro. Miałam wtedy całkowicie opróżniony pęcherz więc jestem pewna, że nie wynikało to z tego. Chłopak pieścił mnie przy czerwonym świetle, które delikatnie spowijało sypialnie i przy użyciu wibratora z różowym światełkiem. Rano powiedział mi, że widział jak płyn który się że mnie wydobywał zmienił kolor na żółty i czuł zapach moczu. Ponadto wcześniej po pieszczeniu mnie oralnie uznał, że smakuje za słono i na pewno mam infekcje. Zaznaczę, że pęcherz miałam pusty i nigdy nie zauważyłam u siebie czegoś podobnego. Czuję się z tym wszystkim bardzo źle i prosiłabym o opinie w tej sprawie. W przyszłym tygodniu idę do ginekologa po raz pierwszy w życiu i mam zamiar zapytać o te kwestie. Co do infekcji nic takiego u siebie nie zaobserwowałam. Zwrócił też uwagę na włókniak miękki, który mam przy odbycie (od urodzenia), ale stwierdził, że to może być HPV (mimo że jest moim pierwszym i jedynym partnerem) i żebym skonsultowała się w tych sprawach z ginekologiem. Teraz jest między nami lepiej, ale nie wiem jak mam z nim o tym rozmawiać.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

wytłumacz mu, że to jest naturalne zjawisko u każdej normalnej kobiety i nazywa się lubricatio=wytrysk śluzu a nie spermy. Milion razy gorszy jest brak takiego śluzu i suchość pochwy!!!! Wtedy można zatrzeć śluzówkę jego ch*ja do bólu, a twoją też i seksu będzie wielki Pełni on rolę naturalnego lubrykanta. Jeżeli nie zrozumie tego i będzie Ci nadal imputował jakieś choroby, to go wypierol na 4 wiatry ze swojego życia, bo to burak.

Odnośnik do komentarza

zrezygnujcie z orala, bo w okolicach odbytu, nawet zdrowej osoby, bytuje wirus brodawczaka. Ponieważ jest to wirus a nie ma szczepionki, to rakowaciejące brodawki na twarzy i całym ciele gotowe, no, i później śmierć w bólach rakowych..
Zanim zdecydujesz się na dziecko, to unikaj hormonalnej antykoncepcji, a stosuj dni niepłodne i globulkę Oval Patentex. Po urodzeniu dziecka, załóż se spiralkę.

Odnośnik do komentarza

~radaaaa
zrezygnujcie z orala, bo w okolicach odbytu, nawet zdrowej osoby, bytuje wirus brodawczaka. Ponieważ jest to wirus a nie ma szczepionki, to rakowaciejące brodawki na twarzy i całym ciele gotowe, no, i później śmierć w bólach rakowych..
Zanim zdecydujesz się na dziecko, to unikaj hormonalnej antykoncepcji, a stosuj dni niepłodne i globulkę Oval Patentex. Po urodzeniu dziecka, załóż se spiralkę.

Powyższych bredni też nie bierz pod uwagę. Nie każda brodawka to wirusowe HPV. Ryzyko zarażenia istnieje tylko jeśli rodzice wcześniej byli zarażeni szczepem wirusowym.
Już samo wejście na główna abczdrowie daje niezły artykuł o problemie. https://portal.abczdrowie.pl/brodawki-wirusowe

Zacznijcie z chłopakiem od podstaw, bo czuć że coś słyszał, ale za wiele nie wie i nie rozumie. Zalecana rzetelna edukacja.

Żadnych spiralek, tylko doraźnie prezerwatywy, komputery cyklu i płodności (wpisz w wyszukiwarkę) i nauka stosowania tablicy O'Briena. :-)

Odnośnik do komentarza
Gość do dericka

cyt. z Dericka:
Zacznijcie z chłopakiem od podstaw, bo czuć że coś słyszał, ale za wiele nie wie i nie rozumie. Zalecana rzetelna edukacja.
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Niedrogi głupcze, brodawczak jest wirusem a szczepionki nie ma, antybiotyki ma tak jak Ciebie, też w dupie, więc twoje rady w postaci wierności, higienie i książkowej wiedzy są o dupę roztrzaść. Kumasz bóraku do kfadraó?!!!!
Coś węszę, że masz brodawkę na sfojej niewyparzonej mordzie. Mam rację, tylko nie kłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...