Skocz do zawartości
Forum

Smart Kid Belt


rozrabiara

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że Smart Kid Belt sprosta twym wymaganiom. Dziecko jest w nim bezpieczne, dzięki dopasowaniu pasów bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Potwierdzają to posiadane przez urządzenie atesty i homologacja. Jest to mobilne rozwiązanie, które przyda się w taksówce jak również w autokarze. Dodatkowo ma znakomita cenę i rośnie razem z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Gość majeczkowa

Posiadamy ten pas Smart Kid Belt, początkowo był kupiony jakby taksówką przyszło jechac czy na wakacje jak auto z wypożyczalni bysmy wzięli. Ale jak zobaczyłam te filmiki z testów, poczytałam opinie i zobaczyłam na własne oczy jak świetnie przytrzymuje dziecko podczas jazdy, nawet gwałtownego hamowania...używam zamiast podkładki z czystm sumieniem. I polecam również !!!

Odnośnik do komentarza

Ja woże dzieci jeszcze w fotelikach ale mam dwa te pasy kupione jak dzieci maja jeżdzić w aucie taty albo dziadka, foteliki ciezko przenosić, a ten pas sie montuje w minute. Sprawdzałam tez wszystkie testy, wygląda na bezpieczny inaczej bym nie kupiła. Jak wyrosną z fotelikówmyslę że z tym pasem będa jeździć, nie będe już kupowac następnych

Odnośnik do komentarza

Dla starszych dzieci powyżej 5 lat te pasy to naprawdę dobre rozwiązanie, alternatywa dla fotelika, są tanie i zajmują niewiele miejsca. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to mają certyfikat ECE, to wszystko można sprawdzić u nich na stronie, jest instrukcja jak prawidłowo zakładać pasy itp.

Odnośnik do komentarza
Gość karolkali

nie jest to dla mnie tyle przekonujące rozwiązanie żeby wozić w tym dziecko. Dopiero co kupiłam dla 4latka fotelik concord trasformer x-bag i mam nadzieje, że bedzie w nim jeździł do swoich metr pięćdziesiąt....

Odnośnik do komentarza
Gość nataliawe

Uważam, że nie jest to takie złe rozwiązanie, jak może się wydawać. Lepiej mieć taki adapter do pasów, żeby móc dopasować pasy samochodowe do wzrostu dziecka jak już jest większe. No każdy ma swój rozum i chce dla dziecka jak najlepiej, trzeba to uszanować.

Odnośnik do komentarza

czy umiecie czytać ze zrozumiem? Matka pisze, że chce zapewnić dziecku bezpieczeństwo, a te pasy mają z nim nie wiele wspólnego! Nie ryzykuj, wybierz się najlepiej do specjalistycznego sklepu, fotelik możesz wziac na raty i sobie co miesiac np. po 100 zl spłacać. Ja też mam w domu 6latka i mamy transformera xt. Może nie wyglądają ale dziecka ma w nim naprawde dużo miejsa. Wybierając fotelik pamietaj o dziecku :)

Odnośnik do komentarza
Gość kornelka_buła

również jestem samotną matką, mieszkam w wynajętym mieszkaniu. Jest rożnie z kasą...staram się dorabiać przez internet, a to ankiety a to kosmetyki itd jakoś trzeba sobie radzić. Dziecku kupiałam na raty fotelik concord reverso plus. To wszystko dla niego :* jak się chce to można....niestety nie wierze w cudowną moc antymandatów

Odnośnik do komentarza
Gość małeckaaga

Dzieci szybko rosną i w pewnym momencie trzeba zrezygnować z fotelika na rzecz podkładki, takie pasy to dobra alternatywa, tak mi się wydaje. Czytałam trochę na ich temat i ponoć w USA są popularne. Jak dla mnie warto, kosztują niedużo, a bezpieczeństwo jest większe, nie ma co.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to wazne są certyfikaty i wyniki badań i testów a nie wypowiedzi laików czy coś jest bezpieczne czy nie. Kazdy sam decyduje i kupuje co uważa - smart kid belta czy fotelik , jego sprawa, ale opanujcie się - nie bedąc specami nie piszcie ze coś jest niebezpieczne, bo badań temu nie przeprowadziliście a podważać pozytywnych wyników też nie powinniście

Odnośnik do komentarza
Gość malinowskaOla

~kama33
Dla mnie to wazne są certyfikaty i wyniki badań i testów a nie wypowiedzi laików czy coś jest bezpieczne czy nie. Kazdy sam decyduje i kupuje co uważa - smart kid belta czy fotelik , jego sprawa, ale opanujcie się - nie bedąc specami nie piszcie ze coś jest niebezpieczne, bo badań temu nie przeprowadziliście a podważać pozytywnych wyników też nie powinniście

W końcu ktoś to napisał, bo zazwyczaj wypowiadają się osoby, które pasów w rękach nigdy nie miały ;D

Odnośnik do komentarza
Gość amelowamama

A ja jestem zadowolona w pełni z tego pasa. Najpiero podchodziłam ostrożnie ale przekonały mnie artykuły, wyniki testów i filmy co pokazuje producent, to że w wielu krajach Europy ten pas jest sprzedawany i ma pełne zezwolenie nawet w tych gdzie na bezpieczeństwo dzieci patrzą bardzo dokładnie. My jesteśmy ostrozni i boimy się wszelkich nowo sci jak to Polacy, ale warto się temu przyjrzec bo po bliższym poznaniu pas dużo zyskuje

Odnośnik do komentarza
Gość soniak78

Dzięki Smart Kid Belt naszej córce nic się nie stało, wjechał nam facet z tyłu w bagażnik, ja z mężem 4 miesiąc jak jesteśmy w trakcie leczenia kręgosłupów , córka siedziała z tyłu, autem szarpnęło ale na szczęście była dopięta za pomocą Smart Kid Belt, nie uderzyła w nic bo stabilnie ją pas zapinał. Dziękuje Bogu, że mamy ten pas, producentowi, że stworzył tak cudowny pas.

Odnośnik do komentarza
Gość dagmarka90

podziwiam was za odwagę, że zapinacie dzieci w te pasy...osobiście wole kupić fotelik z certyfikatem i testami...wczoraj nawet byłam w specjalistycznym sklepie i jak dobieraliśmy pod dziecko (5lat) i auto to najbardziej pasował Transformer X-Bag i Joie trillo

Odnośnik do komentarza
Gość estera luczynska

Kupiliśmy Smart Kid Belt podczas podróży. Niestety fotelika nie mogliśmy zabrać i na miejscu pojawił się problem, bo jak ruszyć się gdzieś samochodem bez. W takich sytuacjach sprawdza się super.

Odnośnik do komentarza
Gość gienek74

Ja jak do tej pory użyłem smart kid belt już kilka razy kiedy nie miałem możliwości zamontowania fotelika, i na wakacjach w taksówce. Także jest to przydatne urządzenie, nie jest drogie więc warto kupić, zawsze lepiej mieć je niż nic co zabezpieczało by nasze dziecko,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...