Skocz do zawartości
Forum

Witam proszę o odpowiedz


Gość PrześladująMnieSowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PrześladująMnieSowy

Witam, mam 20 lat i zdaje sobie sprawę że może to brzmieć dziwnie ale przysięgam ze nie kłamie i nie miałbym po co chciałbym w końcu mieć spokój i nie myśleć ze mogę być chory psychicznie bo nie mam z kim porozmawiać kłócę się z rodzina itp. Ale od pewnego czasu mam wrażenie ze prześladują mnie sowy. Tak a wnioskuje to po tym iż nagrałem filmik i zrobiłem w przypadkowym momencie screena i na ręku ukazała się postać sowy jak by siedziała na moim przedramieniu, zobaczyłem to wtedy jak kumpel mi o tym powiedział bo wysłałem do niego tem zrzut ekranu ale wracając do innych sytuacji jak wychodzę z domu to przechodzę obok lasku i słyszę głośne piski sowy takie śmianie w jej sposób tak to odbieram i jak pójdę gdzieś np. Na przystanek 500m dalej ona leci za mną i dalej wydaje dźwięki, poszedłem w inna stronę i ona przeleciała znowu i znowu te piski i tak co jakiś czas mam jakieś dziwne sytuacje związane z sowa. W wakacje tego roku miałem dziwne sytuacje pomyślałem o szerszeniu jak jechałem przez las rowerem i nagle spadł na mnie i urządził mnie w górna Wargę, tego samego dnia do kumpla mówię ze zaraz coś się stanie bo czułem to jakoś tak dziwnie i prowadzę rower normalnie na prostej i nagle koło strzeliło dosłownie sekundę po tym jak to powiedziałem. Tego dnia i także w inne dni miałem wiele takich sytuacji. Nie dogaduje się z ojcem bo matki nie mam i nie mam od nikogo wsparcia tylko od kumpla który o tym wie bo sam był świadkiem większości sytuacji. Zapomniałem dopisać ze w nocy nie mogę w ogóle spać dopiero jak idzie świt to zasypiam i śpię cały dzień, ciężko mi się żyje cały czas mam wrażenie ze jestem chory na coś psychicznie bo będąc mały przez sen biegałem i krzyczałem bo widziałem jak kogoś wieszają i widziałem wszystko nierówne (nieda się tego opisać ani zobrazować, jak to widziałem wpadałem w szał i rzucałem się itp) przeszło mi to jak jeszcze matka mieszkała z nami to przelała mi wosk jakoś nad głowa, ale to nie koniec kilka lat później miałem sny ze zginąłem na motocyklu gdzie kocham motocykle i jeżdżę na nich do tego później sny ze wszyscy nawet rodzina są przeciwko mnie i każdy chce mnie zabić przez sen płakałem i uciekałem w śnie chowałem się do busa a tam pełno krwi i części ludzkiego ciała i czułem zapach rozkładającego się mięsa ludzkiego taki dziwny nigdy nawet nie potrafiłem takiego zapachu sobie wyobrazić. Proszę o wzięcie tego na poważne, czy mam się skonsultować z psychologiem ? Nwm sam co robić pogubiłem się w życiu nie widzę sensu i nie potrafię się ogarnąć bo ze strony rodziny słyszę cały czas komentarze jaki to nie jestem, naprawdę chciałbym być jak inni mieć to z głowy nie myśleć o tym, chodzić do pracy, zarabiać i kupić motocykl bo swój sprzedałem nawet nie wiem czemu. Jeszcze na internecie wszystko czytałem symbole sowy itp i wszędzie ze zbliżające się nieszczęście lub smierć, zawsze chcialem wyjechać za grabice, a pisze to po to żeby pokazać dziwny zbieg okoliczności, chodziłem nad rzekę i siedziałem i patrzyłem się w wode i nie wiedziałem o co chodzi do tego te sowy a przeczytałem w internecie ze sowy śmiech przepowiada smierć i żeby się uwolnić trzeba zabić sowę a jej prochy wyrzucić do rzeki tabor i tak można się uwolnić od demona czy czegoś tam i to się składa w całość. Jest to tylko cześć moich dziwnych sytuacji i doznań myśle ze nie musze wszystkiego pisac bo naprawdę jest tego bardzo dużo. Proszę o szybka odpowiedź za która z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość SowyPrzesladuja

Z tego z na yt odsłuchiwałem i porównywałem to wychodzi na to ze identyczny głos jak płomykówka, on ma na imię Miłosz, on widział tylko na zdjęciu i on nie ma problemów ze lata za nim czy coś tylko ja jak wyjdę to zaraz coś dziwnego się wydarzy. On zobaczył to na moim zdjęciu które jest zrzutem ekranu nagranego filmiku i później kilka osób tez widziały tam sowę na tym zdjęciu bo pokazałem żeby się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Gość Prześladująsowy

Na lewym ręku, to było jakoś mniej więcej po południu, nagrałem filmik telefonem bo prowadzę pewien kanał i wrzucam różne filmiki i ten Filip akurat nie wyszedł jak planowałem i jak oglądałem ten Filip to pomyślałem ze zrobię zrzut ekranu i zrobiłem i wysłałem kilku osoba tak o po prostu, często znajomym wysyłam jakieś zdjęcia albo filmiki, no i najpierw kumpel mi mówi ze fajne przeróbki i myślał ze to sfingowalem ale poscilismy filmik w zwolnionym tempie i faktycznie pojawiło się na dosłownie mini ułamek sekundy ze aż dziwne ze akurat zrzut ekranu zrobiłem w tym momencie. No a późnej inne osoby tez mi mówiły ze widać sowę .

Odnośnik do komentarza

Moment. moment.

Pan Popieram najwyraźniej Cię w coś wkręca, ale nie przywiązuj do tego wagi, ponieważ w ten sposób nie interpretuje się rzeczywistości. Przykładowo ja tez mogłabym zobaczyć chmurę, powiedzmy kształcie legwana (albo czegokolwiek innego) a później włączyć telewizor i zobaczyć legwana i pomyśleć, że to coś znaczy. Jednak to tak nie działa.
Takie rzeczy występują w horrorach, natomiast w normalnym świecie, ludziom nie. Z wiekiem powinno Ci to przejść, jak będziesz rozwijał pragmatyczny sposób myślenia.

Odnośnik do komentarza

Zdajesz sobie sprawę że jest to typowa manipulacja celem osiągnięcia własnych korzyści?
Oczywiście nic nie zgodnego z prawem nie zrobiłeś ale dobrze wiesz że omamy na realu to schizofrenia i nie ma żartów! Także zapytam jeszcze raz czy przesladuja ciebie sowy? Czy to drugie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

psychiatry, a jak leki nie pomogą, to zamów egzorcystę i niech wypędzi złe duchy, lub idź do spowiedzi do księdza, opowiedz to; jak uzyskasz rozgrzeszenie, może coś pomoże.
Możesz spróbować zająć się sportem, wtedy nie będziesz miał czasu na "pierdoły" i rozmyślania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...