Skocz do zawartości
Forum

Niespokojny sen


Gość Astraaa

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam problem z zasypianiem. Często zdarza sie tak ze gdy kładę sie spac jestem bardzo niespokojna, w mojej głowie pojawiają sie różne obrazy i dźwięki których nie kontroluje. Do tego sporo razy budzę sie w srodku nocy po złym śnie na przykład bądź bez powodu też. Zdarza sie ze nie mogę później juz zasnąć. Mam czasami momenty ze wydaje mi sie ze chodzi bo mnie jakiś robak i wstaje po czym rozbudzam sie i zdaje sobie sprawę ze nic sie nie dzieje. Dodam ze jak bylam młodsza mialam ataki paniki często gdy musiałam sama zasypiac. Z czasem ustaly ale teraz wróciły mi jakieś stany niepokoju przy zasypianiu. Gdzieś z tyłu głowy myślę o tym czy ktos przypadkiem nie wchodzi do mojego pokoju gdy zamykam oczy. Nie miałam nigdy w swoim życiu jakiegos traumatycznego przeżycia które moglo na mnie wpłynąć jakoś. Najbardziej irytują mbie momenty jak wcześniej wspomniałam gdy przy zasypianiu w mojej głowie pojawiaja sie różne obrazy albo sceny i nie jestem w stanie tego kontrolować. Nie byłam u lekarzy i nie wiem za bardzo co zrobić. W ciągu dnia bie mam żadnych problemów raczej podchodzę do wszystkiego na spokojnie.

Odnośnik do komentarza

więc ja tu oczywiście na tyle na ile można przez internet coś trafnie poradzić powiem...
wychodzi, że jednak nie jesteś taka spokojna i opanowana na jaką wydajesz się z zewnątrz i jak radzisz sobie w trakcie dnia.
Wszystkie emocje muszą się w tobie kotłować i gotować i dopiero jak się kładziesz spać to szukają ujścia.

Sugerowałbym picie melisy znaleźć sobie jakieś zajęcia sportowe oraz poćwiczyć relaksację ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...