Skocz do zawartości
Forum

Alergia na lateks, czy alergia tylko na brzoskwinie?


Gość Ana ona 22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ana ona 22

Witam. Mam na imię Ania i mam 23 lata. Od dłuższego czasu mam wysypkę na ręce i na twarzy, oraz szyi. Nie zmieniłam zbytnio swojej diety. Podejrzewam uczulenie na białko. Podejrzewam też uczulenie na lateks. Jednak coś mi się nie do końca zgadza. W niedzielę jadłam obiad (ziemniaki. kurczaka, sos, oraz kalafiora). Poza tym zjadłam dwa rogale Marcińskie.W sumie nic więcej nie jadłam. No i piłam herbatę malinową. W poniedziałek było mniej wysypki i z dniem było jej coraz mniej. Tego dnia jadłam bułkę, obiad, a na obiad kapusta z mielonym. Było w tym trochę koncentratu pomidorowego. W przeciągu dnia zjadłam jeszcze dwa rogale które zostały. A wieczorem zjadłam białą kiełbasę. I pokusiłam się o wypicie liptona, który był o smaku brzoskwini. W nocy skóra bardzo mocno mnie swędziała, aż się obudziłam i trochę się podrapałam. Jak wstałam dzisiaj byłam obsypana o wiele bardziej niż poszłam spać. Lekarz mi za dużo nie powiedział. Powiedział, ze to spowodowane było infekcją, którą przechodziłam. W poniedziałek mam alergologa, ale do tego czasu chciałabym sobie jakoś pomóc, tylko nie wiem jak. Przyjmuję leki bez recepty na alergię, ale one nie pomagają. Proszę o jakieś wskazówki, co mogłabym jeszcze zrobić. Od dwóch tygodni z tego powodu nie wychodzę z domu. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...