Skocz do zawartości
Forum

Padlam ofiarą gwałtu!


Gość Justina90

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy to nie za późno żeby iść na policje !
Tydzień temu we czwartek zostałam zgwałcona... Mężowi dopiero po 3 dniach otym powiedziałam bo nie potrafiłam tego wydusić z siebie! :((
Przez cały tydzień chodzę zestresowana smutna i płacze co chwilę....

Mi się wydaje że za późno i nic już nie zrobią... mąż mi mówi że mam jutro isc na policje przynajmniej to zgłosić

Odnośnik do komentarza

Nie potrafię udzielić odpowiedzi, sugerowałabym zadzwonić na Niebieską Linię po wskazówki. Niemniej jednak warto by było, by przekazała Pani policji rysopis sprawcy i okoliczności zdarzenia.
Serdecznie współczuję, proszę się trzymać!

I proszę poszukać pomocy u psychologa, psychiatry w razie nie mijającego złego samopoczucia.

Odnośnik do komentarza

W tym rzecz że było ich dwóch...
To było około 20 i zaczepili mnie od tyłu i jeden buzie mi zatkal i zabrali mnie z chodnika w bok parku który mamy ... i jedynie światło było przy chodniku tam dalej był brak ...
Więc ich nie opiszę.... jedynie wiem że jeden był wyższy ode mnie i miał ciemną kurtkę i czapkę z daszkiem ...
Cholera jasna :((

Odnośnik do komentarza

~Justina90
Cholera jasna :((

W tak dramatycznej sytuacji "Cholera jasna"? Z emotikonkami? I taka bezpłciowa opowiastka na forum?? To jest to ogromne przeżywanie?? Mąż nie zauważył że dokonano na Tobie zbrodni? Przez 3 dni aż mu powiedziałaś?
Trollu, a ja nie powiedziałem Ci już żebyś wziął się za czytanie książek? Proponuję Ci serię Harlequin, używane egzemplarze z największego portalu aukcyjnego w Polsce, taki pakiet ekonomiczny.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza
Gość Magda26666

Złotarączka, nawet jeśli to prowokacja to nie piszmy w ten sposób, bo co jeśli to naprawdę osoba potrzebująca pomocy, pewności nigdy nie ma. Myślisz że w takiej sytuacji osoba skrzywdzona będzie się zastanawiała nad doborem słownictwa? Może pisać nie do końca składnie i chciała może tak jak umiała na ten moment przekazać to, co czuje. Ja odbieram ten post jako pisany w sporym chaosie myślowym, dla mnie brzmi to wiarygodnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Marcelina19995

Powinna być zrobiona obdukcja, czasem po materiale genetycznym potrafią coś znaleźć. Ale pójście na policję nigdy za późno. Tak samo powinnaś zrobić badania na choroby no u ciążę ... Nie można tego tak zostawić.

Odnośnik do komentarza

Złotorączka

Jaki zaś trollu...
Nie znasz sytuacji więc się nie wypowiadaj i sam jesteś troll!

Sprawa jest już zgłoszona odrazu do prokuratury teraz czekam ino na wezwanie w sprawie przesłuchania ..
Na badania za późno już tak się dowiedziałam..
W ogóle nie prowokowalam byłam ubrana w jeansy nie w mini!

Odnośnik do komentarza

Tydzień temu byłam pani psycholog policyjnej i technikom pokazać gdzie To się wydarzyło...
Ale nie rozpoznam dokładnie tych facetów.. jednego tylko z kilka rzeczy i koniec ... śledztwo jest wszczęte.. Ale wątpię że cos znajdą.. bo po 2tyg ślady ciężko wykryć na dworze ...

Myślicie że dojdzie do przesłuchania sądowego nawet jak nie znajdą sprawców i śladów w danym miejscu ? :(((

Odnośnik do komentarza

Witam, ja na twoim miejscu bym to zgłosił dlaczego? Z prostego powodu!
Zobaczysz że nie jesteś sama dostaniesz wsparcie psychologa oraz miejmy nadzieję że jakieś zadość uczynienie. Następna strona to fakt że może dzięki tobie kogoś to nie spotka! Powodzenia, teraz ty musisz być katem a oprawa, oprawcy ofiarą!

Odnośnik do komentarza
Gość na przyszłość

unikać spacerów w odludnym miejscu, mieć przy sobie na wszelki wypadek gaz paraliżujący w łatwo dostępnym miejscu, bo przecież jak kopulują, to jest moment oddechu/luzu, by go użyć.
Związać takie bydło i zadzwonić po policję na 112.

Odnośnik do komentarza

Witam ! przede wszystkim to mąż powinien iść z tobą na policje ! a czy od momentu gwałtu było coś w waszej sypialni?
to ważne !
następnie to na policji w chwili zgłoszenia składa się zeznania i wszelkie okoliczności ! w takich sytuacjach szamotaniny najważniejsze jest teraz postarać się przypomnieć drobne szczegóły !
jeśli możesz napisz mi jak dokładnie doszło do zdarzenia i czy często chodzisz tą drogą !
jak wygląda okolica ? budynki itd ? pamiętaj każdy szczegół jast bardzo istotny ! tylko w taki sposób przyczynisz się że będe mógł pomóc a oni będą skazani.
w wielu przypadkach gwałty są niewykrywalne i sprawy umarzane z powodów braku doświadczenia policji.a szkolone podstawy efektów nie dają.

Odnośnik do komentarza

Poszłam z koleżanką na taką katecheze w sprawie komuni dzieci które idą w tym roku do komuni. Na 18:45. To się skończyło coś o 19:35/40
Wracając do domu po około 4min Zaczepilo mnie dwóch facetów.
Pytając czy mam papierosy ja nic nie odpowiedziałam tylko przyspieszyłam krok. To za chwilę jeden który stał za mną szarpnął i powiedział to teraz cie przeszukamy i się upownimy i w tym czasie zatargali mnie z chdnika do parku ktory jest kolo tego kościoła później zatkał jedna ręką mi usta a ten drugi który stał obok mnie rozpiał mi kurtkę i zaczął mnie tam dotykać......
Ze nic nie znaleźli to przeszukiwał spodnie poczym wsadził mi tam ręce.. i tam również dotykał ......
Po kilku minutach ten który stał obok mnie zsunął sobie spodnie i tak powiedział " teraz ja się z nią zabawie a później Ty" No i później mi zsunął spodnie i potem było najgorsze co mnie spotkało tamtego wieczoru. ( zgwałcił mnie!)
Po 20min tego koszmaru coś ich wystarczyło i spłoszyło... nagle ten co mnie zgw... zaczął się szybko ubierać i takim głosem wystraszonym powiedział do mnie że mam się ubrać i to jeszcze nie koniec.. i później uciekli ...
Byliśmy na policji zeznania złożyłam teraz czekam na telefon z komendy policji ... i na przesluchanie w sądzie :(((

Jak nie będą mieć dowodów ani tych co mi zrobili to co wtedy ??

Odnośnik do komentarza

Kto ci mówił o zeznaniach w sądzie i w jakim celu ?
widze że słyszałaś dużo rozmowy ,charakterystyka głosu ?chrypka czy inny to ważne !
w tylu słowach zapamiętałaś widze sporo !
czemu z koleżanką poszłaś a nie wracałaś ?
co napisał policjant w zeznaniu ?czy zadawał takie pytania jak moje ?
jaki wiek mieli napastnicy i z pewnością zapamietałaś twarze mimo że było ciemno byli przed tobą !
napisz mi dokładne słowa od momentu coś ich spłoszyło ? co ??? i jakich słów używali ? jak daleko od kościoła doszło do gwałtu ?
prosze o szczegółowe odpowiedzi a powiem ci gdzie masz wskazać i złapać sprawców.

Odnośnik do komentarza

Jednego nie widziałam bo cały czas stał za mną z tyłu.. jeden który był obok mnie to był ubrany w czarna kurtkę jeansy jasne i miał czapkę z daszkiem ciemną...
O zeznaniach w sądzie powiedziała mi pani psycholog z komendy policji.
Zrobiłam dosłownie może z 15krokow i już mnie zaczepili itp .. a
Około 30 lat miał jeden..
Na przeciwko kościoła są bloki 3 4 pietrowe mieszkalne ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...