Skocz do zawartości
Forum

Zakupy w ciuchlandzie


Gość Złośliwa

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie znosze ciuchlandów. Już sam zapach tego środka do odkażania mnie obrzydza. Jak można tam się ubierać, przecież nie wiadomo kto je nosił, może miał jakiegoś świerzba albo grzyba i mnie tym zarazi.... Ja nie mogłabym czegoś takie nosić. Tam chyba naprawdę biedni ludzie się ubierają.

Odnośnik do komentarza
Gość zagubiona19922

Noszenie używanych ciuchów to nic złego często nosimy ubrania po starszej siostrze itd. Ja często odwiedzam takie "galerie":-) Nie stać mnie na markowe ciuchy a w second handach mogę kupić takie ubrania taniej. Oczywiście bielizny tam nie kupuję, często ubrania z takich sklepów są nawet trwalsze i lepiej się "noszą" niż "normalne". Ostatni kupiłam bluzkę Mark$ Spancer za 3 złote. Dodam że mieszkam na wsi i ceny w tutejszych ciucholandach są dużo niższe niż w miastowych lumpexach.A teraz cicholandy wyglądaja jak normalne sklepy,wszystko jest posortowane. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Gość zagubiona19922

To pewnie dlatego że mieszkam na wsi,w pobliskim mieście ceny są o wiele wyższe niż u mnie i dlatego nigdy nie chodzę na szmatexy w soboty bo zawsze przyjeżdżaja wtedy panie z miasta i wtedy faktycznie nic już nie można znaleźć. Ale ogólnie nie ma co narzekać jest tanio i w miarę dobra jakość a sklepy są czyste i wszystko posortowane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...