Skocz do zawartości
Forum

Zakupy w ciuchlandzie


Gość Złośliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zakupów w ciuchu to ja osobiście bym się brzydziła.
Jak kogoś nie stać na nowe albo po prostu lubi to rozumiem , nie mam nic przeciwko. Nie potępiam nikogo.
Ale sama nie mam problemów finansowych, nie żałuję sobie na rzeczy które lubię i w życiu nie kupiłabym czegoś co ktoś wyrzucił ani za darmo nie wzięłabym czegoś używanego(po kimś kogo nie znam). Nawet gdybym nie mogła sobie pozwolić na wiele to wolałabym mieć mało rzeczy ale nowe choćbym musiała je codziennie prać.
Idąc ulicą sam widok lumpeksu mnie odstręcza,sterty szmat, smród który nawet czuć na zewnątrz gdy ktoś otworzy drzwi, mnóstwo znoszonych śmieci...
i nigdy nie wiadomo jaka osoba miała na sobie dany ciuch,ile razy się w nim przepociła, może miała jakąś chorobe np HIV czy AIDS (nigdy nic nie wiadomo) ,wszy odzieżowe, jakąś zaraze. Co z tego że się wypierze. Używane to używane - pranie przecież nie zabije bakterii w 100%. .
Ja jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Gość puszysta07

W takich sklepach trzeba umieć robic zakupy bo ja zazwyczaj nic tam nie widze a moja kolezanka ubiera sie wylacznie w ciuchlandach i swietnie wyglada, takze niektorzy potrafia, ale ja niestety nie :/

Odnośnik do komentarza

Tak zdaje sobie sprawe z tego... W ciucholandzie bylam moze z raz jesli mnie pamiec nie myli i tylko zeby poogladać na co tak tam ludzie lecą... wyszlam tak szybko jak weszłam... cos okropnego ja bym sie najprosciej w swiecie brzydzila cokolwiek tam kupic a co dopiero nosic... wolę wydać kasę ale mieć coś "nowego".
Najgorsze jest to ze w galeriach tez ludzie przymierzają te ubrania... trzeba brac te nie uzywane z tylu wieszaków... bo jest wieksza szansa ze nikt tego nie przymierzał...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Kiedyś w sumie o wiele częściej kupowałam ubrania w ciucholandach. W ostatnim czasie kupuję ale o wiele rzadziej. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale kiedyś ubrania oraz buty w takich sklepach były konkretniejsze , obecnie bardzo trudno jest coś sensownego znaleźć i są tam jedynie same szmaty.

Nie wyobrazam sobie równeiż w taki sposób kupić butów. Butów nie wypierze się oraz nie odkazi się tak samo dobrze jak ubrań. 

http://www.blackrooster.pl/przeglad-najmodniejszych-butow-sportowych-damskich-tej-wiosny/

W tym rokku na wiosnę kupilam sobie dwie nowe pary butów ale nowych. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...