Skocz do zawartości
Forum

Zakupy w ciuchlandzie


Gość Złośliwa

Rekomendowane odpowiedzi

W cichlandzie to trzeba umiec robić zakupy. ja jak tam wchodze to nie wiem co mam zrobic i gdzie iść, bo mnie to przytłacza, ale moje koleżanki bardzo sobie chwalą takie zakupy. Wystarczy tylko przychodzić w dniu, w którym jest nowa dostawa towaru. Można czasem wyhaczyć nowe markowe jeansy za 10 zł, jeszcze z metką albo inne cuda. Tylko trzeba wiedziec jak szukać. Ja lubię lumpeksy angielskie, bo oprócz książek (o czym niewiele osób chyba wie) sprowadzają używane książki po angielsku, które można kupic po 1-2 zł.

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

A ja tam nie znosze takich sklepów. Nie mogłabym nosić czegos, co ktoś wyrzucił. Nie znosze starych, powyciąganych rzeczy. Lubię rzeczy luksusowe, nowe i wyglądające na nowe. No chyba, że mówimy o stylu vintage ;) ale to też tylko z dobrych markowych sklepach!

Odnośnik do komentarza

a ja wczoraj ogladalem wojewodkiego i wygladal jakby sie ubral w lumpeksie i to nie szukajac w pierwszym sorcie z nowej dostawy. jakies takie powyciagane szmaty mial na sobie. ale pewnie kosztowaly bajonskie sumy, bo teraz wsrod gwiazd i innych bogatych to modne jest kupowanie bardzo drogich ubran, zeby wygladaly na stare i powyciagane. glupota.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...