Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcelina 26

Shape Up

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcelina 26

Ostatnio troszkę się zaniedbałam i doprowadziłam do stany, że mam 10 kilo nadwagi. Koleżanka proponuje mi oprócz diety zastosowanie Shape Up. Jak myślicie czy to dobry pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina 29w

Ja stosuje te tabletki od miesiąca. Do tego dieta. Jak na razie moja waga spadła o 3 kilogramy. Może to nie powala, ale w tym czasie praktycznie nie ćwiczyłam (opierałam się tylko na diecie i tych tabletkach) więc biorąc to pod uwagę, to moim zdaniem wynik jest zadowalający.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka44

Zgadzam się jest to dobre wsparcie przy odchudzaniu na które rzeczywiście warto postawić jeżeli chcesz zadbać o każdy aspekt. Shape Up na pewno przyśpieszy Ci metabolizm oraz ograniczy uczucie głodu które szczególne na początku jest bardzo dokuczliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MonikaR01

Ja tutaj akurat jestem zwolenniczką racjonalnego podejścia, czyli nie stawiam wyłącznie na jeden aspekt bo wiem że od utraty kilogramów zależy bardzo dużo od diety po ruch oraz odpowiednie dostarczenie witamin oraz minerałów. Są też właśnie dobre produkty jak Shape Up które wspomagają procesy metaboliczne i też hamujące głód jednak trzeba obudzić w sobie większe pokłady motywacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sandik

Bardzo ciekawy temat z chęcią przeczytałam i też sprawdzę sobie dziś wieczorem jak to dokładnie wygląda. Może jeszcze przed wiosną uda mi się stracić kilka kilogramów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WerkaIU

Moim zdaniem jeżeli chodzi o odchudzanie, to nie ma skuteczniejszego i lepszego środka jak IQmango

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika BS

Jak dla mnie to nie ma skuteczniejszego i lepszego srodka na pozbycie sie nadwagi jak Slimunox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JustynaBu

Moim zdaniem nie ma lepszego i pewniejszego środka na odchudzanie jak Foreverslim. W 3 miesiące pozbyłam się 13 kilogramów nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

No i jak poszło? Ja właśnie jestem na ostatnim etapie odchudzania i oczywiście wsparciem jest Shape Up. Efekt pozytywny i jeszcze 5kg i waga będzie idealna jaką chciałam osiągnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elizka

Też jestem zwolenniczką takich naturalnych składników które nam nie szkodzą, a jedynie poprawiają metabolizm, termo genezę, czy też łaknienie. Ja uważam, że przy końcówce odchudzania kiedy jest ciężko warto postawić na takie wsparcie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AlicjaWuq

Podzielam opinię i uważam, że jest to słuszna decyzja. Jak już wspierać się przy odchudzaniu to suplementami z aktywnymi substancjami czynnymi i to pochodzenia roślinnego oraz naturalnego typu wspomniany Shape Up. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Erra

Z chęcią sprawdzę jak to wygląda co do składu i może zamówię, bo chciałabym skutecznie schudnąć przed wyjazdem do Grecji na wakacje w maju :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaMM

To akurat prawda, też zastanawiałem się co z tym zrobić bo kilogramy nie zawsze chcą znikać. Natomiast Shape Up nieźle pobudza procesy metaboliczne, do tego nie chodzę już tak głodna i zła więc korzystają na tym inni domownicy 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...