Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Alien

Podniecenie na widok kobiecych stóp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mnie z kolei podniecają kobiece uda. Najlepiej w kształcie takich poduszeczek.  Tak, że cała noga w miarę szczupła, a uda są takie uwypuklone. A najbardziej mnie to, by podniecalo, gdyby ona takimi udami złapała moją głowę i mnie uwiezila w swoim miejscu intymnym. A najlepiej jak te uda zakryja całkowicie moją głowę. Coś cudownego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Mnie z kolei podniecają kobiece uda. Najlepiej w kształcie takich poduszeczek.  Tak, że cała noga w miarę szczupła, a uda są takie uwypuklone. A najbardziej mnie to, by podniecalo, gdyby ona takimi udami złapała moją głowę i mnie uwiezila w swoim miejscu intymnym. A najlepiej jak te uda zakryja całkowicie moją głowę. Coś cudownego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madmax

Mnie dziśwczęce stopy podniecały zawsze. Pamiętam jak w podstawówce na w-fie niektóre dziewczyny nie miały sportowego obuwia, więc musiały biegać na boso. Widok ich stóp tak mnie podniecił, że po zajęciach musiałem iść ustronne miejsce by się zmasturbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madmax

Mnie dziewczęce stopy podniecały zawsze. Pamiętam jak w podstawówce na w-fie niektóre dziewczyny nie miały sportowego obuwia, więc musiały biegać na boso. Widok ich stóp tak mnie podniecił, że po zajęciach musiałem iść ustronne miejsce by się zmasturbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam

Mnie podniecaja trojkaty 2m 1k z mocno dominujacym facetem.

we dwojke zaspokajamy kobiete ale dodatkowo jak zaspokajam tez tego faceta.

mega mnie to kreci jak moja kobieta patrzy na mnie kiedy inny facet posuwa mnie w gardlo a ja lize jego jaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...