Skocz do zawartości
Forum

Podniecenie na widok kobiecych stóp


Gość Alien

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie z kolei podniecają kobiece uda. Najlepiej w kształcie takich poduszeczek.  Tak, że cała noga w miarę szczupła, a uda są takie uwypuklone. A najbardziej mnie to, by podniecalo, gdyby ona takimi udami złapała moją głowę i mnie uwiezila w swoim miejscu intymnym. A najlepiej jak te uda zakryja całkowicie moją głowę. Coś cudownego. 

Odnośnik do komentarza

Mnie z kolei podniecają kobiece uda. Najlepiej w kształcie takich poduszeczek.  Tak, że cała noga w miarę szczupła, a uda są takie uwypuklone. A najbardziej mnie to, by podniecalo, gdyby ona takimi udami złapała moją głowę i mnie uwiezila w swoim miejscu intymnym. A najlepiej jak te uda zakryja całkowicie moją głowę. Coś cudownego. 

Odnośnik do komentarza

Mnie dziśwczęce stopy podniecały zawsze. Pamiętam jak w podstawówce na w-fie niektóre dziewczyny nie miały sportowego obuwia, więc musiały biegać na boso. Widok ich stóp tak mnie podniecił, że po zajęciach musiałem iść ustronne miejsce by się zmasturbować.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mnie dziewczęce stopy podniecały zawsze. Pamiętam jak w podstawówce na w-fie niektóre dziewczyny nie miały sportowego obuwia, więc musiały biegać na boso. Widok ich stóp tak mnie podniecił, że po zajęciach musiałem iść ustronne miejsce by się zmasturbować.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...