Skocz do zawartości
Forum

Podniecenie na widok kobiecych stóp


Gość Alien

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu ale strasznie podniecają mnie kobiece stopy. To taki mój fetysz, jak widzę ładne i zadbane stopy to od razu jestem gotowy. Nie wiem czy jest to normalne bo czasami to aż sam siebie przerażam.Czy wy też macie takie coś, nie wiem czy to można zaliczyć do fetyszy, ale wydaje mi się, że tak?

Odnośnik do komentarza

Twój fetysz to podofilia. Fetysze ogólnie, to pewne preferencje seksualne, perwersje, które sprawiają, że osoba uzyskuje satysfakcje seksualną po kontakcie z obiektem pobudzającym, czyli fetyszem. Fetyszem mogą być nie tylko stopy, ale także ubrania, np. przebieranie się w kostiumy, albo sytuacje, zachowania, które pobudzają fetyszystę. Istnieje wiele rodzajów fetyszyzmu, jak podaje Wikipedia, możemy wyróżnić:

# agorafilia − bodźcem seksualnym są miejsca publiczne,
# akrotomofilia, dysmorfofilia − fetyszem jest okaleczone lub zdeformowane ciało partnera,
# endytofilia − osiąganiu satysfakcji seksualnej wyłącznie z ubranymi partnerami,
# nekrofilia − dewiacja seksualna polegająca na podejmowaniu obcowania płciowego z osobą zmarłą,
# koprofilia − bodźcem seksualnym jest kał i czynności związane z nim,
# apotemnofilia − fetyszem jest własne okaleczone ciało (zob. też samookaleczenie),
# grawiditofilia − fetyszem jest brzuch ciężarnej kobiety,
# klizmafilia − satysfakcja seksualna jest osiągana poprzez wlew doodbytniczy,
# pigmalionizm (agalmatofilia) − osiąganie stanu podniecenia płciowego na widok wizerunków, np. zdjęć, rzeźb, obrazów,
# podofilia − fetysz związany ze stopami,
# urofilia − przedmiotem pożądania seksualnego jest mocz,
# heterochromofilia − fetysz związany z odmiennym kolorem skóry partnera
# sthenolagnia − fetysz związany z odczuwaniem satysfakcji seksualnej w przypadku obcowania z wyrzeźbionymi mięśniami,

Wg psychiatrów, fetysze są zaburzeniem seksualnym, jednak sympatia do stóp nie wzbudzałaby we mnie strachu przed takim upodobaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość pomarańcza1

a ja rozumiem, że stopy moga podniecać. Mnie nie rusza ich widok; ja mam akurat inny fetysz (uwielbiam się przebierać, ciuszki, szpilki, peruki, odgrywac role-robię to tylko przy mężu, któremu to się podoba); ale mam znajomych z pewnymi delikatnymi fetyszami (podofilia) i uważam że są normalnymi, fajnymi ludźmi. Ważne żeby nikomu nie szkodzić swoimi upodobaniami. (Nekro-; zoo-; i inne niektóre -filie są na prawdę okrutnie obrzydliwe i chore, ale żeby wszystkie delikatne smaczki czy bodźce wrzucać do worka psychopatów?)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...