Skocz do zawartości
Forum

Czy mam stulejke??? Prosze o szybką odpowiedz!


Helpplzz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli skórki nie da się ściągnąć z główki poniżej rowka okołożołądziowego, & jest przyrośnięta do główki, to jest to stulejka. Masz 2 wyjścia: obrzezać ją w szpitalu albo rozćwiczyć. Jeżeli choć na 2 mm da się ściągnąć napletek, to radzę rozćwiczyć siurka.
Metoda: włazisz do wanny z bardzo ciepłą wodą, moczysz siurka, na dłoń lejesz kilka kropel ojeju jadalnego i dłonią niczym pochwą dziewczyny walisz konia aż do wytrysku. Po wytrysku siurek zwiotczeje i skórka zlezie całkowicie. Wtedy drugi raz walisz konia i tak codziennie. Po roku przyjemnych ćwiczeń siurek będzie zdrowy, i zaoszczędzisz kilka tysięcy złotych, bólu i wstydu.

Odnośnik do komentarza

z początku może boleć i nie dać się ściągnąć 100% napletka, więc nie rezygnuj i codziennie choćby w bólu ściągaj po 1. milimetrze skórkę, a po 20-stu dniach zejdzie cała. Gdyby powstała ranka boląca, to mocz siurka w roztworze azulanu( woda +azulan w odpowiedniej proporcji). Zresztą idź do apteki, to ci coś gotowego sprzedadzą. Nie musisz przyznać się, że dotyczy twojego siurka, ale na jakąś ranę u kolegi.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

A czy Ty się masturbujesz, jeśli tak, to jak to robisz? Czy podczas masturbacji dochodzi do wytrysku spermy?
Moim zdaniem masturbacja męska polega na rytmicznym ściąganiu góra-dół napletka, w rezultacie czego następuje przyjemny wytrysk spermy. Jeżeli napletek jest unieruchomiony, to samo głaskanie żołądzi przez gruby napletek nie wyzwoli wytrysku, a przyjemność będzie porównywalna do lizania cukierka przez grubą szybę, czyli zerowa.. Alana
PS: jak wyleczysz penisa, to się umówimy i ci dam wsadzić i się spuścić, ok? Znajdziesz mnie na fejsie pod nickiem alana19

Odnośnik do komentarza

Po obrzezaniu, główka penisa jest goła, czyli pozbawiona napletka. Ponieważ tradycyjna masturbacja polega na rytmicznym ściąganiu i naciąganiu napletka, to w tym przypadku tradycyjne walenie konia jest niemożliwe. Wniosek: musi być naturalna lub sztuczna pochwa,by się spuścić, ale jest rozwiązanie: z dłoni kształtujemy pochwę, smarujemy ją lubrykantem i walimy konia z takim efektem jakby to był seks z kobietą.
Walenie konia tradycyjne jest niemożliwe, bo suchą dłonią, po suchej główce można narobić ranek i bólu zamiast orgazmu.

Odnośnik do komentarza

Stulejka powoduje, że wielu mężczyzn nie może się przez to spuścić, bo skóra napletka otępia bodźce tarcia, niezbędne dla żołądzi, by wyzwolić wytrysk=orgazm. Takie podniety, niezakończone wytryskiem mogą przyczynić się do prostatyzmu, no i później raka prostaty.
Wniosek: stulejkę należy albo rozćwiczyć albo obrzezać, a najlepiej higieną nie dopuścić do niej!!!!!!!!!!
Notabene, najczęstszą przyczyną stulejki, czyli przyrośnięcia napletka do żołądzi jest brak higieny, czyli brak mycia penisa ze ściągniętym napletkiem. W krajach 3-go świata, mając deficyt wody i mydła wpadli na pomysł obrzezywania.
Ciekawe, ilu naszych, po tym poście, zdecyduje się na okaleczające obrzezanie by zaoszczędzić na mydle i wodzie?

Odnośnik do komentarza

ja tam nie narzekam, mój Misiek ma stulejkę i dzięki temu osiągam 3 orgazmy pod rząd. Jedyny szkopuł, to brak poślizgu spermowego, bo nie może się spuścić. Spermę zastępujemy lubrykantem i jest narazie ok.
Mój Misiek panicznie boi się chirurgów, zatem i okaleczenia, ale może go namówię., bo staramy się o dziecko, a bez wytrysku jak w ciąże zajść, a jakieś tam in vitro, to też musieliby mu pobrać jakoś plemnik, a to też może być bolesne.. Co sądzicie o tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 13-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...