Skocz do zawartości
Forum

Poczucie winy po wizytach u psychologa


kasia5266

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich kilku wizytach u psychologa czułam się coraz gorzej. Mało mnie słuchał tylko większość czasu mówił o moich błędach i ich negatywnych konsekwencjach. Nie będę tutaj mówić szczegółach, ale po każdej wizycie czułam się tylko gorzej. Owszem zgadzam się z nim, że pewne zachowania nie były właściwe, ale słuchając jego ocen czułam się jeszcze gorzej. Po terapii budziłam się wcześnie i nie mogłam zasnąć a następnego dnia towarzyszyły mi same negatywne myśli/lęki. Najbardziej zapamiętałam jedno zdanie. Ma Pani wysoki poziom intelektualny ale w pewnych sytuacjach zupełnie się Pani nie szanuje i wykazuje okropną naiwnością.Mam wrażenie, że nie powinno tak być. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

a przepraszam bardzo czego się spodziewałaś ? chodziłaś na wizyty żeby ktoś się cackał nad Tobą ?
z całym szacunkiem ale słowa które on użył są obraźliwe ? naprawdę to ja mówiąc chyba coś miłego bardziej się obraźił.

skoro te słowa tak Cie bolą to zastanów się nad tym. Pamiętaj to uczucie. I kiedy ponownie nadarzy się sytuacja (w której się zgadzasz ze słowami psychologa) wykorzystaj swój intelekt.
Przestań boczyć się jak dziecko na świat, że cukierek był kwaśny. Tylko weź się w garść i udowodnij panu fachowcowi, że jednak z tym intelektem to Cie nie przecenił.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...