Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Rubinowa

Pękające lakiery do paznokci

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rubinowa

Hej, ostatnio w sklepie pani zaproponowała tak zwany pękające lakiery do paznokci. Czy któraś już używala ich, jak to wygląda bo nmie się wydaje że to musi wyglądać nieciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ich używałam i całkiem ciekawy efekt wyszedł. Wszystko zalezy od tego czego oczekujesz po tym lakierze.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czego to ludzie nie wymyślą :) Jak sie dobrze dobierze kolory to nawet ciekawie to wygląda, ale na co dzień to raczej nie bardzo, to bardziej na imprezę.

Love, laugh and live! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajne sa te lakiery widziałam na yt jak to sie maluje jak sie fajne kolory dobierze to wygląda całkiem spoko

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milena98

mam problem z wrastającymi paznokciami w obrębie dużego palucha. Co mogę zrobić w tej sytuacji? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Milena98
mam problem z wrastającymi paznokciami w obrębie dużego palucha. Co mogę zrobić w tej sytuacji? :(

Wrastające paznokcie leczy się poprzez założenie specjalnej klamry. Taki zabieg można wykonać u podologa - specjalisty od pielęgnacji i chorób stóp. Więcej szczegółów na ten temat przeczytasz tutaj: http://portal.abczdrowie.pl/wrastajace-paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hasianna

Hehe... a ja tyle czasu na hybrydowych jadę. Co wam się, aż tak podoba w pękających lakierach? Bo jakoś mnie to nie przekonuje, hybrydy dają mi święty spokój ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haszna

Ja też wolę hybrydy - dużo więcej spokoju. Nie mam ochoty poprawiać codziennie paznokcie. Na hybrydach paznokcie tygodniami wyglądają tak jak powinny - i moim zdaniem tak to powinno wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hasznek

Nie podoba mi się ten motyw, używam lakierów hybrydowych - święty spokój na całe tygodnie, bez poprawek, i tak lubię. Po prostu tak jest bez porównania łatwiej dbać o paznokcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aksiana

A jak dla mnie bez względu na to, jak się maluje paznokcie, odżywka powinna się pojawiać, dla samego utrzymania paznokci w zdrowiu. Bez tego absolutnie nie ma szans na zakładane efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adamenko

Jestem od 2 lat na hybrydowych. Cenie je za trwałość. Paznokcie robię sobie sama, trochę to trwa, ale później przynajmniej mam efekt, który utrzymuje się tygodniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość binteks

Wszystko rozwiązuje systematyczne stosowanie odżywki do paznokci, a przynajmniej tak to wyglądało w moim przypadku. Tutaj akurat zmiana była diametralna, mocna, paznokcie powróciły do normalności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś faktycznie nałożyła pękający lakier bezpośrednio na płytkę paznokcia faktycznie mogłoby to być nieciekawe... ale jak wybierzesz sobie ciekawy kolor podkładu i nałożysz pękający przykładowo na paznokieć na palcach serdecznych to wygląda to kreatywnie i schludnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...