Skocz do zawartości
Forum

Wydłużenie kości nóg


Gość Dernardo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry pragnąłbym zapytać czy jest możliwość chirurgicznego wydłużenia kości części górnych nóg jak i dolnych wiadomo czy dodatkowe cm są iżależnione od jakiś czynników czy to tylko moja wola proszę państwa o naprawdę pomoc ponieważ bardzo chciałbym zrealizować te oprecjace widziałem zdjęcia w zasadzie to zdjęcie osoby która była po operacji i byłem trochę rozczarowany ponieważ osoba która była na nim strasznie nie proporcjonalnie wyglądała więc może przesadziła jednak to czy mógłbym dostać jakieś 5-6 cm? Mam 18 lat 162.

Odnośnik do komentarza

To o czym myślisz to szaleństwo. Żaden etyczny lekarz nie wszedłby w coś takiego. Dla Ciebie potworne długotrwałe cierpienie, ryzyko zakażenia i jak sam mówisz rozczarowujący efekt. W Polsce na szczęście lekarze nie robią takich nieetycznych rzeczy, raczej w krajach tzw. 3-go świata, gdzie za nic mają etykę lekarską i służą wyłącznie mamonie, piekielni cynicy. Weź się lepiej za intensywne uprawianie dynamicznych dyscyplin sportu. Znajomy awuefista powiedział mi, że po 20 roku życia jeszcze przybyło mu parę centymetrów w czasie studiowania na awf. Dziś jest fizjoterapeutą i specem odnowy biologicznej. W bonusie jeszcze endorfiny! Znam też naprawdę niskiego mężczyznę który ma za żonę śliczną filigranową blondynkę, prowadzą własną działalność, są zamożni i mają 2 fajnych dzieciaków. "Po pierwsze nie szkodzić" więc nie rób sobie krzywdy.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Niby tak . Teoretycznie absolutnie się zgadzam a z drugiej strony mój syn 160 mega cierpi i jak mówi nie chce być karzełkiem do końca życia . Jeśli jest opcja być wyższym nawet 5 cm to warto . Pewnie , że dylemat i łatwo mówić z pozycji osoby która nie ma tego problemu 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...