Skocz do zawartości
Forum

Adwokat czy radca prawny do rozwodu


Gość semiilla

Rekomendowane odpowiedzi

Ostateczną decyzję o rozwodzie podjęłam po konsultacjach u adwokat Anny Rop z Centrum Rozwodów w Opolu. Po prostu powiedziałam, co u mnie słychać ? i już wiedziałam, że jestem na właściwej drodze. Druga sprawa, że masz nawet dostępu do psychologa dziecięcego. Moja córka bardzo źle przechodziła rozwód, ale niestety trzeba się na to przygotować.

 

Odnośnik do komentarza

Niestety rozwód to zawsze cieżka sprawa, także warto zawsze mieć wsparcie dobrej, sprawdzonej kancelarii, która będzie w stanie nam pomoc niezależnie od tego, jak bardzo trudna jest sprawa. Kogo z Gdynii polecicie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.02.2022 o 14:07, Gość rozwodowaa napisał:

Komu powierzyć sprawę rozwodową ?? szukam kancelarii w Gdyni.

 

Na pewno nie może być to jakas randomowa osoba. Warto rozeznać się na rynku, aby móc wybrać kogoś naprawdę dobrego, kto zna się na rzeczy, wie jak działać, a to wcale nie jest takie proste jak moze się wydawać.

Odnośnik do komentarza

Mecenas Mindykowski jest dobrym specjalistą od rozwodów, warto z nim podjąć współpracę, bo ma duże naprawdę duże doświadczenie, jednocześnie potrafi wykorzystać wiedzę w odpowiedni sposób. Ma 15 lat doświadczenia, zajmuje się także sprawami spadkowymi i nie tylko. Mój rozwód nie był łatwy, trudno było nam dojść do porozumienia szczególnie w kwestii podziału obowiązków rodzicielskich i alimentów....

Odnośnik do komentarza
Gość Geszkaa
12 godzin temu, Gość Kingaska napisał:

Długo trzeba czekać na pierwszą sprawę rozwodową? Zastanawiam się jak to wszystko działa, czy w przypadku porozumienia między stronami idzie to gładko, czy też trzeba się wyczekać.

Ja czekałam 3 miesiące, moim zdaniem dość krótko jak na polskie realia. My wspólne podjęliśmy decyzję, zgrzyt był tylko w przypadku podziału majątku, ale udało się nam dojść do porozumienia.  Grunt to mieć przy sobie specjalistę, który bedzie potrafił prowadzić negocjacje na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza

Adwokat i Radca Prawny maja identyczne uprawnienia i te zawody teraz niczym się nie różnią (oprócz koloru stroju). Każdy może występować w sprawach karnych tak samo jak we wszystkich innych. Liczy się teraz tylko i wyłącznie doświadczenie prawnika!! Tu przykład do artykułu ale takich samych są setki: https://jrprawnicy.pl/2022/05/27/radca-prawny-a-adwokat-podstawowe-roznice/

Odnośnik do komentarza

Adwokat i Radca Prawny maja identyczne uprawnienia i te zawody teraz niczym się nie różnią (oprócz koloru stroju). Każdy może występować w sprawach karnych tak samo jak we wszystkich innych. Liczy się teraz tylko i wyłącznie doświadczenie prawnika!! Tu przykład do artykułu ale takich samych są setki: Adwokat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...