Skocz do zawartości
Forum

Pożyczka na remont


Gość blathe

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem szczerze czy zdecydowałabym sie na pożyczke pozabankową. Mogą z pozoru wydawać się korzystne jednak ich rrso ( czyli roczna stopa oprocentowania) sięga kilkuset a nawet kilku tysięcy procent. Tak więc nie łatwo jest dojść do wniosku , że można przez nie wpaść w spiralę długów, z której tak łatwo się nie wyplączemy.
Jesli jednak nie masz możliwości pozyczki w banku, zerknij sobie tutaj; https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/pozabankowe-pozyczki-ratalne-czy-warto,2406427,4141 Opisane są spostrzeżenia na temat poszczególnych pożyczek ratalnych.

Dobrze jest skonsultować się z doradcą od takich pożyczek.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio byłem zmuszony wziąć chwilówkę, bo mi się przelew za zlecenie opóźnił i już po prostu bym tygodnia nie dociągnął na tym co mi zostało. Jak tylko dostałem przelew to spłaciłem pożyczkę, szybko to poszło, bez żadnych problemów. Taką pożyczkę znalazłem u Kredyt1000. Może akurat i Tobie by pomogli.

Odnośnik do komentarza

A jesteś pewien, że aż tyle potrzebujesz. Może najpierw dogadasz się z jakąś dobrą firma remontową, która Ci wyceni ile faktycznie zapłacisz za całość. Ja tak robiłem, ale mam sprawdzoną firmę ŚNIEŻKABUD-BIS http://remontysteszew.pl/, są naprawdę uczciwi, remonty to ich konik i widać, że są na bieżąco w sprawie nowych materiałów i lepszych rozwiązań, ogólnie bardzo ich polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie ma innej opcji jak pozyskanie potrzebnej gotówki w formie kredytu lub pożyczki to zdecydowanie trzeba rozpocząć poszukiwanie finansowania od kredytu w banku. Jest on duuuużo tańszy od pozabankowych pożyczek. Jeżeli w banku usłyszysz NIE, bo błędy z przeszłości zanieczyściły bazy danych jak np BIK, KRD czy ERIF, wówczas pozostaje szukać finansowania wśród ofert pożyczek pozabankowych. Nie bierz pod uwagę w takim przypadku chwilówek tylko pożyczki na raty. Okres płaty takiej pożyczki porównywalny jest z bankowym, ale oprocentowanie niestety już nie. Zanim podejmiesz decyzję zastanów się czy dasz radę spłacać zobowiązanie. Jeżeli odpowiedź będzie brzmiała "nie dam rady", lepiej mieszkaj w warunkach jakie masz obecnie. Oferty kredytów i pożyczek znajdziesz np na stronie Kredytolog.com

Odnośnik do komentarza

~bEC1
A co zrobic jak potrzebujemy odzyskac pozyczone pieniadze, prywatnie. Prosze o porady.

No niestety tak już w życiu bywa, że dajemy się namówić na szybką pożyczkę pieniędzy. Co ciekawe to nawet najbardziej zaufane osoby mogą nas czasami zawieść. Wszystko zaczyna się niewinnie od małych sum jakie zostają oddane, aż nadchodzi ten dzień z prośbą o trochę więcej. Polubowne załatwienie sprawy nie zdaje w praktyce egzaminu. Zazwyczaj kontakt z dłużnikiem jest ograniczony ponieważ nie odpisuje on na wiadomości sms, ani nie odbiera telefonów. Pozostaje w takiej sytuacji podjęcie kroków prawnych co pobudza nagle do działania dłużnika. Proponuję poszukać przez internet potencjalnych ofert, dla przykładu komornik grodzisk mazowiecki lub z lokalnego miasta.

Odnośnik do komentarza

Kilka miesięcy temu zaciągałem pożyczkę na wykończenie mieszkania w firmie Szybka Gotówka - mogę powiedzieć, że cały proces rzeczywiście przebiegł bardzo szybko, kwotę udzielili mi taką, jakiej potrzebowałem, a po kilku miesiącach bezproblemowo zwróciłem i byłem bardzo zadowolony. Moje doświadczenie z tą firmą jest w 100% pozytywne.

Odnośnik do komentarza

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Odnośnik do komentarza
Gość Hosmana

No nie żąrtuj,ze spłącasz chwilówki chwilówkami. Przecież to totalnie się nie opłaca bo takie firmy mają bardzo wysokie oprocentowanie. Poza tym skoro firmy chwilówkowe odmawiają Ci pozyczek to coś musi być. Musisz mieć jakieś zadłużenia, wpis w krajowym rejestrze długów. Czy tak jest?
Razem z informacjami na temat tego czy sprawdzają Cię w bik. Niektóre sprawdzaja, niektóre nie. Są też firmy, które robią to na wyrywki.

Jeśli już zastanawiacie się nad pożyczką w firmie prywatnej to polecam zerknać sobie na pożyczki społecznościowe:

https://www.polskibiznes.info/spolecznosciowe-dostepne-przedsiebiorcow/

Których warunki są o wiele lepsze niż w typowych chwilówkach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...