Skocz do zawartości
Forum

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzny


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gogogośćiu

Tiara02
Tak i przerabiały ;) Teraz je można wszędzie spotkać i u każdego ;)
Wydaje Ci się, bo mocno poprawiłam jakość zdjęcia i sztuczne się wydaje ale ja takie lubię, bo to ,, profesjonalnie " wygląda ;)
A jedyne co ja mam w sobie sztucznego to farbowane włoski ;))

A piersi? ;)

Odnośnik do komentarza

mam 18 lat i już zarost na jajkach, napiszcie proszę czym i jak go golić, czy można maszynka elektryczną czy lepiej jednorazówką, czy wy golicie, i jak jest lepiej; pytam o to facetów i dziewczyny: jak w wolicie wygolone czy nie, czy tylko podcięte...

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam 17 lat i dotąd nie uprawiałem seksu, nie dbałem więc zbytnio o miejsca intymne. Od dłuższego czasu mam dziewczynę i uprawiamy seks oralny. Teoretycznie nie przeszkadza jej owłosienie, ale ja nigdy go nie zgoliłem i strasznie mi głupio. Sama maszynka tu nie pomoże, bo włosów jest za dużo. Nie mam pieniędzy na żadne pianki więc chciałbym dowiedzieć się jak pozbyć się włosów łonowych. Proszę o pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Gość magisterr

Na początku obetnij dłuższe włosy nożyczkami najbliżej nasady jak możesz. (oczywiście nie przesadź i nie naciągaj za bardzo skóry). Zrób to najlepiej pod prysznicem, kiedy masz więcej czasu - nie masz co się śpieszyć, lepiej być dokładnym.

Potem najlepiej użyć żyletki jednorazowej i jeśli nie masz żadnych pianek to duże ilości mydła: porządnie nasmaruj ręce mydłem a potem wyrób w dłoniach trochę piany (przez energiczne ruchy dłoni, tak jakbyś zacierał ręce). Tylko im więcej włosów tym polecam więcej mydła - łatwiej ci się zgoli.

No i jak już będą włosy trochę zmiękczone to powoli zacznij żyletką. Na początku z włosem, a potem jak już chcesz być bardzo perfekcyjny to pod włos :) (tylko uważaj, bo przy pierwszym goleniu pod włos można bardzo podrażnić skórę)

Dlaczego warto golić się w tych miejscach?
- przede wszystkim higiena - o wiele łatwiej ją utrzymać
- dziewczynie na pewno będzie przyjemniej, gdy włosów będzie mniej.

aha, i na początku po pierwszym goleniu bardzo swędzi i drapie, ale po paru razach to mija :D

PS I dodam od siebie, że warto zainwestować w piankę do golenia - przede wszystkim łatwiej się goli no i nie kosztuje znowu tak dużo, a wystarcza na długo (bo ilości pianki którą musisz użyć są na prawdę małe!)

Odnośnik do komentarza

Depilacja miejsc intymnych w dzisiejszych czasach to standard nawet dla faceta. Ja traktuję to jako codzienność, golę się codziennie rano i również kąpiąc się tą samą czynność wykonuję w wannie. Po pierwsze systematyczność powoduje to, że nie ma się pryszczy, skóra miejsc intymnych się przyzwyczaja do tego a po drugie przy seksie oralnym odrastające włosy nie drapią partnerki i również jest to lepsze przy noszeniu bielizny. Moim zdaniem czym mniej włosów tym lepiej, higieniczniej i seksowniej. Polecam golenie, depilacja woskiem nie wchodzi w grę, bo tego nie przeżyjesz chyba że podbusze i pupa. Dodatkowo możesz eksperymentować z fryzurami. Ja osobiście bardzo polecam aby to robić. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Gość AgnieszkaB99

Mi jakoś bardzo nie przeszkadzają włosy u mężczyzn - na pewno mniej niż u kobiet:) Niemniej, dla mnie zadbany mężczyzna jest również wydepilowany. Sama korzystam z depilacji laserowej w estetica w krakowie i nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby mój chłopak spróbował. Nie namawiam go jakoś usilnie, ale byłoby mi...miło gdyby zachciał:)

Odnośnik do komentarza

No i oglądając zdjęcie powyżej popieram golenie tych miejsc przez faceta a te na nogach trochę skrócić, jeśli facet ma tam gąszcz to w trakcie sexu gdy od moich soków są posklejane to widok ochydny o pieszczotach nie ma mowy a na wygolonym zupełnie inaczej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...