Skocz do zawartości
Forum

depresja, borderline, myśli samobójcze


Gość vauss

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 19 lat i od 4 lat cierpie na depresje i zaburzenia osobowosci (borderline) ktore zostaly mi zdiagnozowane w trakcie pobytu w szpitalu psychiatrycznym w czerwcu biezacego roku, trafilam tam po probie samobojczej (lacznie mialam 3, ale tylko jedna skończyła sie hospitalizacja)
wyszlam w lipcu bo lekarzom wydawalo sie ze wszystko juz jest okej i dostalam leki (kventiax) i skierowanie na terapie, lekow nie biore i na terapie nie chodze
caly czas zmagam sie z myslami samobojczymi i ostatnimi czasy doszly nawet napady paniki, nie chce wracac do szpitala i nie chce brac lekow, nie chce chodzic na terapie choc wiem ze bez pomocy psychiatry sobie nie poradze, ale odczuwam taka pustke w srodku i brak motywacji do tego aby dac sobie pomoc, strasznie boje sie zmian i nie zalezy mi na samej sobie, nie wiem w sumie dlaczego tutaj weszlam i to wszystko pisze
bo wiem, ze powinnam sie zglosic do specjalisty, ale nie chce znowu martwic rodziny, to jest jedyna rzecz ktora powstrzymuje mnie przed zrobieniem czegos strasznego, ale chcialabym chociaz nie wyobrazac sobie wlasnej smierci zamykajac oczy

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...