Skocz do zawartości
Forum

Ból stóp


Gość h...m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fasollowa

Mnie bardziej bolały łydki ale to głównie przez stojącą pracę, czułam , że nogi są ciężkie, najgorzej było wieczorem. Czuję się lepiej jak biorę kapsułki maxi3vena, już nie odczuwam bólu, nogi też nie puchną.

Odnośnik do komentarza
Gość sabselka

Zamiast leczyć się samemu lepiej pójść do flebologa, obejrzy nogi, ja sobie robiłam w Klinice Flebologii usg doppler żeby sprawdzić stan żył i teraz mam dobrane leczenie odpowiednio. Też różnych rzeczy próbowalam, maści, tabletki nie działały już na mnie a nogi bolały mnie ciągle.

Odnośnik do komentarza
Gość smoczycca

Maxi3vena bardzo szybko działa, w każdym razie ja poszułam różnicę już po paru tygodniach. Teraz w lecie to te puchnięcie ng najgorzej doskwiera, wczoraj byłam u mojej fryzjerki i też mówila że ją nogii bolą i puchną ale to nic dzinego od tylu godzin na nogach, też jej poleciłam moje tabletki

Odnośnik do komentarza

~sabselka
Zamiast leczyć się samemu lepiej pójść do flebologa, obejrzy nogi, ja sobie robiłam w Klinice Flebologii usg doppler żeby sprawdzić stan żył i teraz mam dobrane leczenie odpowiednio. Też różnych rzeczy próbowalam, maści, tabletki nie działały już na mnie a nogi bolały mnie ciągle.

To jest ta Klinika na Wawelskiej w Warszawie? Ja mam problemy z wystającymi żyłami na nogach i pajaczkami. Mi tez zadne leki ani masci nie pomagają. Jakie zabiegi miałaś juz robione?

Odnośnik do komentarza

~sabselka
Miałam robioną laseroterapię, jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie spodziewałam się ze w zasadzie żadnych śladów ten zabieg nie zostawi za to nogi wyglądają o wiele lepiej. Maja kanał na youtube i dużo zabiegów jest opisanych https://www.youtube.com/channel/UCRPZR4Z62rXKHzXn9G8h3pA jak myślisz o czymś takim to koniecznie zobacz

Mam pytanie u kogo robiłaś zabieg w Klinice Flebologii. Mozęsz polecic dobrego flebologa? A co do tego zabiegu to naprawde od razu mozna isc do domu?

Odnośnik do komentarza
Gość poziommka

jak najbardziej, profilaktyka ma sens bo można zapobiec zylakom nawet, im wczeniej się zacnzie tym lepiej. Ja mam obciążenie genetyczne żylakami i dlatego wolałam od razu działać i brać maxi3venę, tym bardziej że skład ma bardzo fajny dla żył i widzę że nawet pająckzi które miałam poznikały

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...