Skocz do zawartości
Forum

spadek libido


Gość Magdalenka82

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam że miałam podobnie. Mój mąż myślał że go zdradzam nawet zamontował mi nadajnik GPS w aucie żeby sprawdzać czy jadę prosto do pracy i z pracy do domu. Moje niskie libido niemal zniszczyło nasze małżeństwo. Seks raz na miesiąc i to wymuszony kłótniami, ból podczas stosunku, słabe nawilżenie. Ktoś wcześniej na tym forum wspomniał o Feminam Libido i postanowiłam się tylko dlatego wypowiedzieć. Brałam te tabletki i bardzo mi pomogły. Już po kilku dniach była znacząca poprawa. Brałam trochę więcej niż napisane na opakowaniu ale to zioła więc nie zaszkodziły. Naprawdę mi pomogły nie tylko w seksie z mężem ale ogólnie w życiu dały mi przysłowiowego kopa do pracy i ogólnie do zadbania o siebie. Po tygodniu wybrałam się do fryzjera, kosmetyczki, kupiłam seksowne ciuchy a dotychczas raczej chodziłam w spodniach i to w takich że szkoda gadać.  To chyba te egzotyczne zioła zawarte w tych feminam libido nawet zmieniły moją osobowość. A najlepsze w tym wszystkim jest to że ten specyfik kupił mi mój ...... mąż !!!. Biorę je cały czas już 3 miesiące nie maja żadnych skutków ubocznych a naprawdę odmieniły moje życie ?

 

Odnośnik do komentarza

Dobrze jest zastanowić się czy nie jest to spowodowane braniem tabletek anty. W niektórych przypadkach tabletki powodują znaczne obniżenie libido.Czasami trzeba je odstawić, czasami wystarczy po prostu zamiana na inne. Dobrze jest skonsultować z ginekologiem.

Neii wiem czy słyszałyscie ale są również zioła, które mogą mieć dobre działąnie jeśli chodzi o poprawę libido:

https://loremvit.pl/produkt/libido-zmysly-i-sila/

Piszę tutaj o środku Loremvit ?

loremvit-libido-zmysly-sila.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...