Skocz do zawartości
Forum

Biżuteria i ozdoby na ręce


aanielkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu trwa moda na duże zegarki, teraz są na topie te silikonowe o szerokiej gamie kolorów. Modne są też szerokie bransolety i duże pierścienie. Ale jak ozdobić dłoń, aby wyglądąła atrakcyjnie a nie bazarowo? Przecież zegarek, bransolety i pierścionek na każdym palcu jest przesadzone, a mimo to często widzi się dziewczyny, mające na prawie każdym palcu pierścionek, do tego łańcuszki, bransolety itd. Co nosić i ile, aby wyglądało ładnie i podkreślało kobiecą dłoń? Czy 4 pierścionki i zegarek to za dużo? Co Wy nosicie i ile? Ja ostatnio nosze silikonowy zegarek i obrączkę. Mam w domu dużo innej biżuterii ale nie wiem jak to nosić, bo jak założe coś wiecej, to wydaje mi się, że jest za dużo. Jak znaleźć umiar i smak?

Odnośnik do komentarza

Mi się podobaja i duże i małe ozdoby :) Co do ilości to tez ostatnio jakoś mi się zmieniło. Kiedys potrafiłam założyc dużą bronsoletę, duże koła z koralikami i dwa rodzaje sporych korali na szyję i mi się to bardzoi podobało, ale teraz juz bym się tam nie ubrała. Jesli ubranie jest gładkie, bez żadnych aplikacji to można sobie pozwolic na duże dodatki, ale zdecydowac się albo na bronsoletke i korale, albo bronsoletke i kolczyki, czyli żeby nie było wszędzie i dużo. A jak ubranie jest samo w sobie na bogato to lepiej założyć mniejsze dodatki, nie takie przytłaczające.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Bizuteria jest suuuper, przecież o to własnie chodzi w byciu kobietą, aby było kolorowo i wesoło. A biżuterię najlepiuej robić samemu i miec unikalną. Ja sama robie kolczyki z modeliny. Sama wybieram kolory i wzorki i dzięki temu mam kolczyki idealnie dobrane do różnych strojów.

Odnośnik do komentarza

ja lubie wszystko ale moge nosic tylko złoto i srebro jesli chodzi o kolczyki ;/ tyle lat mam przeklute uszy a jak wloze cos nie zlotego lub nie srebrnego zaraz mam takie gulki z ropą!!:((

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...