Skocz do zawartości
Forum

Jak wypromować salon kosmetyczny


Gość Kristine34

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kristine34

Niedawno otworzyłam salon z usługami kosmetycznymi . Doradzono mi aby promować salon przez stronę internetową. Strona jest od miesiąca ale praktycznie nikt na nią nie wchodzi, zastanawiam się jak można zwiększyć jej odwiedzalność. Proszę o jakieś podpowiedzi. Zależy mi na niskich kosztach takiej promocji bo już samo stworzenie strony internetowej było dla mnie sporym wydatkiem.

Odnośnik do komentarza

Stworzenie strony dla salonu kosmetycznego to nie wszystko.Liczy się tutaj równiez i jego reklama. Stronę pewnie trzeba będzie wypozycjonowac i sprawic aby na dane hasła pojawiala sie pierwsza w google. Oprócz strony postaw na reklamę w serwisach takich jak
facebook
instagram
ewentualnie prowadź bloga firmowego
https://goldap.org.pl/2017/11/reklama-dla-lokalnej-firmy/ - na tej stronie jest sporo informacji na temat tego jaka reklame dla lokalnej firmy wybrać. Czy próbowałaś równiez reklamować firmę za pomocą ulotek? Może dobrze byłoby je roznieść po okolicznych blokach, czy domach.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze strategia marketingowa. Plan to nie strategia. Strategia komunikacji, to również nie strategia marketingowa. Osobiście od tego bym zaczęła. To pozwoli nakreślić Wam dalsze kroki i kierunki rozwoju i podejmowania działań promocyjnych.

Zerknij sobie na stronę:

https://kohai.pl/blog/content-plan-co-zawiera-i-dlaczego-warto-go-miec/

Jest tutaj kilka porad jak opracować content plan, co zawiera. I z jakiego powodu warto jest go mieć w swojej firmie.

A z agencją jak najbardizej warto jest się skontaktować! Jeśli chodzi o branżę beauty to warto jest na pewno skupić się na działaniach w social media. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...