Skocz do zawartości
Forum

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam, jakie znaczenie ma ilość partnerów seksualnych ? Czy jest jakieś minimum, a może maksimum ? Czy większa ilość daje, większą pewność siebie, a może mniejszą ? Czy ilość stawia nas w leprzym lub gorszym świetle ? Wasza partnerka/partner - czy znacie Jej/Jego cyfrę/liczbę ?
Dużo pytań, ale wolne wypowiedzi - zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co wydaje mi się że niema czegoś takiego jak minimalna czy maksymalna ilośc partnerów seksualnych, to wszystko jest kwestią indywidualną. Jedni będą szczęśliwie żyli przez całe życie z jedną partnerką a innego nie zadowolą 2 w ciągu dnia. Przedewszystkim myslę że ilosć partnerów/ek wcale nie jest wyznacznikiem bycia dobrym kochankiem/ą a wręcz odwrotnie bo może doporwadzić do zbytniej pewności siebie. Jeżeli chodzi o normy społeczne to myślę że duża ilość partnerów/ek seksualnych jednak uważana jest w społeczeństwie jako przejaw rozwiązałości i chyba nie jest mile widziany. Dla mnie osobiście jeżeli ktoś miał np 20 partnetrów to spoko gratulacje a jeżeli 200 to już mam mieszane uczucia do tej osoby :). Jak już parę razy wspominałem na tym forum jest takie powiedzenie że i tak "pamięta sie tylko dwie kochanki tę perwszą i tę najleprzą".
Jeżeli chodzi o moją osobistą cyferkę to jest mała <10 a cyfrę mojej żony również znam i jest bardzo zbliżona do mojej.

Odnośnik do komentarza

20 lat - 1 partner i mama nadzieję że tak już zostanie zawsze. Moim zdaniem 3 partnerów to już jest dużo, nie wyobrażam sobie jak mogłabym uprawiać sex z kimś kogo się nie kocham, a kocha się ponoć tylko jeden jedyny raz :-)

Odnośnik do komentarza

22 i 9 partnerow.Wlasnie zlapalam sie na tym ze jest ze mna cos nie tak i chyba musze zacząć się leczyc...
Nie ktorzy na raz a nie ktorzy na dłużej....ale jestem zdrowa, bo chodze do lekarzy. Jednak zdalam sobie sprawe o braku szacunku dla samej siebie. A nigdy nie chcialam tak zyc. Mam powazny problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...