Skocz do zawartości
Forum

Ilu partnerów seksualnych miałyście?


Gość Miranda

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma to większego znaczenia, ważne jest, jak się podchodzi do seksu i z kim się go uprawia. Ja miałam 4 partnerów, a tylko jeden był lepszy od wibratora, więc zdecydowanie nie mam ochoty na seksualne przygody – szansa na to, że trafi się ktoś naprawdę świetny jest bardzo niewielka, trzeba się dotrzeć, nauczyć itp., a to wymaga czasu.

Odnośnik do komentarza

33 lata, obecnie jestem z drugim. Osobiście uważam że w obecnych czasach lepiej żyć gdy się miało więcej niż jednego partnera seksualnego, zwłaszcza gdy ma się świadomość iż nie jesteśmy pierwszymi. Jestem w związku z rozwodnikiem i gdyby nie wcześniejsze doświadczenie to nie wiem czy byłabym w stanie wytrwać w obecnym związku. Ale nie ma co generalizować, każdy ma swoje przeżycia i prawo do własnego zdania :).

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia321000

Ja mam 33 miała ok 15 partnerów każdy jeden pokazywał mi coś nowego. Nie wstydzę się takiej ilości partnerów ponieważ dzięki temu mam wiekszy sposób patrzenia na sex i na to co jest z nim związane. Teraz wiem że nie tylko sex i orgazm u niego jest najważniejszy. Kilku partnerów czerpało przyjemność z patrzenia jak ja dochodzę do orgazmów i to właśnie oni mnie do nich doprowadzali na przeróżne sposoby. Spotykam się z jednym kolejnym już który poprzez zabawy ze sznurkami wiąże mnie i doprowadza do szaleństwa a jego orgazm to tylko wisienka na torcie hahaha bądź w innym miejscu

Odnośnik do komentarza

Ja mam 33 lata i moja żona z którą jestem od 8lat jest moją szczęśliwą 7ką.
Myślę że panowie którzy się przechwalają ile to nie mieli partnerek, poszli chyba w złym kierunku.
Nie jestem rekordzistą co do ilości partnerek, ale świadomość tego że każda z poprzedniczek mojej żony miała za każdym razem prawdziwy organizm a zazwyczaj więcej niż jeden daje mi satysfakcję.
Dwie nawet już po swoim ślubie, na początku naszego związku napisały że mojego charakteru niekoniecznie ale sexu to jej zazdroszczą.
I chyba o to chodzi żeby zadowolenie było obustronne.
No cóż z każdą z nich próbowałem coś zbudować ale niezgodność charakterów.
Czasem myślę że mogłem jednak szaleć ale teraz już za późno, mam tylko nadzieję że za 10 lat to nie zniszczy mojego małżeństwa.

Odnośnik do komentarza
Gość On.32.Krak

Siema, a ja jestem mężczyzną, mam 32 lata i miałem dwie partnerki seksualne. Nieśmiałość? Zła aparycja? Nic z tych rzeczy. Po prostu seks uprawiam z miłości, a że nie szafuję uczuciem na lewo i prawo, więc mam taki wynik i się go nie wstydzę. Pozdrawiam garstkę szlachetnych!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...