Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość eesterela

Panele czy parkiet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lovrene

Zarówno pierwsze jak i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy i sama powinnaś przekalkulować co będzie Ci się bardziej opłacało oraz co będzie dla Ciebie w domu wygodniejsze.

Panele są tańśze niż drewno ale o wiele mniej wytrzymałe..Drewno jest drogie, ale w razie czego za kilka lat będzie mozna je odnowić i nie bedzie trzeba wymieniać tak jak paneli.
Po podłoge możesz się zgłosić do Dobre Dla Domu: https://www.ddd.com.pl/ - mozna tam wynająć sobie również usługę kładzenia paneli czy parkietu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Dzisiaj już nikt parkietów nie zakłada. Tylko panele czy kafle. A parkiet to drewniane klepki./deski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

coraz więcej osób montuje u siebie w domu panele winylowe. Np moim znajomi ostatnio rozkładali u siebie panele arbiton orzech nevada. Ciemne panele mi się podobają. Są przyjemne w dotyku jak się po nich chodzi. Dobrze przewodzą ciepło.  Z tego co opowiadali montaż też nie sprawił im problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sieńka

Oczywiście, że parkiet, pod warunkiem, że nas na to stać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marcinos

ja tam zdecydowałem się na panele winylowe Arbiton dąb alaskan. Bardzo łatwo się je układało. Dodatkowo sprawdzają się przy ogrzewaniu podłogowym. Dobrze oddają ciepło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patec

znajomi położyli u siebie panele Afirmax które wyglądają jak beton na podłodze. Na początek też myślałem że to beton ale jak dotknąłem to okazało się że są ciepłe. 🙂 Pierwszy raz się spotkałem z takimi panelami i sam zastanawiam się nad montażem takich. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...