Skocz do zawartości
Forum

Modelki XL


karolinexxx

Rekomendowane odpowiedzi

najgorzej jak XL jest niezadbana czyli poobgryzane paznokcie brudne wlosy i ciuchy wygrzebane ze szmateksu - to naprawde nie jest fajne i duuuuuzo laska traci na atrakcyjnoci, wiele akotrek pulchniejszych jest abrdzo atrakcyjnych ale to kwestia wlasnie umiejetnosci pokazanie swojej kobiecosci a nie jej przytloczenia

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

to podziwiam bo moja znajoma nosi 42 i nie moze znalezc ubran no chyba ze kupujesz po prostu to w co sie zmiescisz bo ona bardzo czeso chodzi w sukienkach i marynarkach i z tym ma ogromny problem

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

muszka ty jestes jakas porypana ... czytam co piszesz i nie dowierzam skoro 40 to sa grubaski to co nosisz rozmiar 30 ? rubikowa wyglada jak kosciotrup jak tak wygladasz albo jak tak wygladaja twoje idealy to wspolczuje i glupoty i problemu z oczami ..

Odnośnik do komentarza

Anja Rubik nie jest szczupła,ona jest niedożywiona.
Noszę rozmiar 40 tylko spodni,ze względu na biodra,mam szersze kości niż pozostali członkowie rodziny.
Mam normalny brzuch i jakoś fałdy tłuszczu nie wylewają mi się z ubrań.
Noszę sukienki,spódniczki i spodenki-mam spoko nogi,nie są grube,tylko szczupłe.
Można mieć rozmiar 40 mając płaski brzuch i normalne nogi.

Ta modela na zdjęciu,nie pamiętam jej imienia i nazwiska,ale była jedną z pierwszych modelek xxl-na forum gdzie wypowiadali się mężczyźni i kobiety,a które przeglądałam przypadkiem najwięcej pozytywnych komentarzy było ze strony mężczyzn w różnym przedziale wiekowym,najgorzej wypowiadały się kobiety,które pewnie nie potrafiły pogodzić się z kompleksami i musiały wyładowywać jakoś złość.

I ta modelka opuściła całkiem niedawno rozmiar xxl dla rozmiaru S-presja ze strony otoczenia.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

~mailer01
Bo kobieta powinna mieć krągłości. Dziwi mnie, że taki wieszak obciągnięty skórą może się w ogóle komuś podobać. Może chodzi o to, że jak chuda to mniej materiału idzie i wtedy kiecka jest tańsza :D

Znam wiele dziewczyn ekstremalnie szczupłych,szczególnie nogi i wystające kości biodrowe.
Zabawne jest to,że mając nogi jak patyczek potrafią założyć wysokie szpilki i chodzą krzywiąc zarówno nogi jak i całe ciało,no ale to ich sprawa.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...