Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie ze zdradą męża?


Gość A...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 11 lat po ślubie i mamy 10 córkę. Zostałam zdradzona przez męża po raz drugi. Pierwszy raz rok po ślubie drugi raz niedawno. W grudniu 2017r. mąż chciał rozwodu. Mówił że nic nie czuje i chce sobie ułożyć życie na nowo. Planowaliśmy sprzedać dom a mąż chciał wyprowadzić się do Warszawy bo jak mówił nasza miejscowość (50 km od Warszawy) go cofa. Ja błagam i prosiłam aby pomyślał czy na prawdę tego chce. Wydawało mi się że to typowy kryzys wieku średniego (mąż ma 37 lat ja 36). Pod wpływem mojej namowy zaczęliśmy starać się odbudować nasz związek. Lecz w kwietniu odkryłam że to nie był typowy kryzys wieku średniego tylko że mąż miał kochankę 10 lat młodszą. Niby już się z nią od stycznia nie spotkał ale kontakt utrzymywał. Po mojej interwencji przestał. Kocham męża ale nie wiem czy dobrze postapilam. Mąż stara się odbudować nasza relacje ale nie usłyszałam od niego słów "kocham Cie". Boję się że żadne z nas nie jest w stanie podjąć decyzji. Ja bo za bardzo go kocham, on bo wie że będzie potępieny przez otoczenie. Obecnie jest miło i fajnie. Ale nic poza tym. Co robić???

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...