Skocz do zawartości
Forum

Mały penis a seks


Gość Albertooo

Rekomendowane odpowiedzi

Daje, ale musisz brac tabletki trochę dłużej bo jakieś 3 miesiące ( tyle powinna trwać kuracja). No i trzeba brać regularnie bo tylko wtedy są efekty. A to jakie będą to już zależy od Ciebie, bo jedna osoba widzi szybciej lepsze efekty,druga gorsze. Wszystko zależy od konkretnego osobnika.

Odnośnik do komentarza

a miałem takie kompleksy jakiś czas temu. Z tym,że u mnie penis był jeszcze mniejszy bo miał 11 cm. Również miałem zabieg. Pytałem się urologa to mi powiedział.że to nie miało wpływu chociaż kto to wie. Rozumiem Cię bo niby wielkośc penisa się nie liczy ale jednak laki zwracają na to uwagę.Wypróbowałem wiele metod powiększających ale tak naprawdę to działanie dały dopiero tabletki penilarge. Nie wiem czy o nich słyszałeś. Brałem 3 miesiące oraz w pierwszym miesiacu nie było efektów ale już w 3 penis się powiekszył o 3 cm.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś gdy byłam jeszcze młoda nie wyobrażałam sobie, jak to coś się we mnie zmieści. Czasami trafi się na kogoś sprawnego z małym czy średnim penisem, ale z reguły preferuję te większe. Trochę zboczony temat

Obecnie jestem od półtora roku z partnerem który nie może pochwalić się zbyt dużą męskością, ale inaczej sobie radzimy

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Parkana napisał:

Kiedyś gdy byłam jeszcze młoda nie wyobrażałam sobie, jak to coś się we mnie zmieści. Czasami trafi się na kogoś sprawnego z małym czy średnim penisem, ale z reguły preferuję te większe. Trochę zboczony temat

Obecnie jestem od półtora roku z partnerem który nie może pochwalić się zbyt dużą męskością, ale inaczej sobie radzimy

 Stare powiedzenie mówi:  Jak pieszczoch fajnie popieści, to i duży się zmieści ?  Co byś powiedziała, duży, tłuściutki ?  znacznie powyżej normy ?  bardzo sprawny? Ciekawość mnie zżera, jak sobie radzicie w ten inny sposób? Zdradzisz?

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2023 o 11:39, Parkana napisał:

Mierzyliśmy kiedyś dla zabawy długość i wyszło 13 cm w wzwodzie. Grubości nie mierzyliśmy, no bo jak. Jeżeli chodzi o grubość, to wydaje się być okey.
Długość pozostawia trochę do życzenia... no ale cóż, taka przecież jest jego uroda..

 13. No to faktycznie nie ma się czym chwalić, trochę ubogo ?  Choćby 16, myslę ze byłabyś w pełni zadowolona a jeszcze jak pieszczoch,  jednoczesnie "wariat", wie co z nim zrobić, jak zrobić, to spoko. Każda kobieta potrafi się dostosować tak do dużego jak i do małego, choć z tm dużym zdarza się że ma problem.

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że mi 13 cm to jednak byłby trochę za mały. Nie to że mam większe potrzeby, ale gdy jestem podniecona, rozgrzana, to te narządy znacznie się powiększają. Zresztą nie tylko mi, wg badań są w stanie się powiękzyć nawet 2,5x.
A penisa z tego co wiem można powiększyć. Już nawet ktoś na tym (albo na jakimś innym forum) wspominał chociażby o penilarge. Środek który powiększa ciała jamiste w penisie, przez to można zyskać nawet 3-4 a czasami nawet więcej cm.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Parkana napisał:

Powiem szczerze, że mi 13 cm to jednak byłby trochę za mały. Nie to że mam większe potrzeby, ale gdy jestem podniecona, rozgrzana, to te narządy znacznie się powiększają. Zresztą nie tylko mi, wg badań są w stanie się powiękzyć nawet 2,5x.
A penisa z tego co wiem można powiększyć. Już nawet ktoś na tym (albo na jakimś innym forum) wspominał chociażby o penilarge. Środek który powiększa ciała jamiste w penisie, przez to można zyskać nawet 3-4 a czasami nawet więcej cm.

 Kobieto nie wierz w cuda! Reklama, reklama, reklama! 3-4 a czasami nawet więcej... ha ha ha.. Właściciel małego ptaka niech się cieszy jak mu się o 1cm powiększy. Nie wierz w to co bajkopisarze tu piszą. Owszem 3-4 a nawet 5 cm po założeniu specjalnej "przedłużki" to się zgodzę. Penisa albo się ma, albo ... wróbelka się ma i trzeba się z tym pogodzić. Ps. Te 13 cm to byłby ci trochę za mały? Jesteś z nim już półtora roku, mam rozumieć że od czasu do czasu skok w bo na 18-20 cm? ? ? ?

Odnośnik do komentarza

2,7 cm w 3 miesiące jedna tabletka dziennie plus erekcja minimum minuta dzięki temu Maxorman do tego członek sporo też pogrubiony. Najlepsze jest to ze gdy nie stoi również. Fajnie wypycha slipy zawsze tak chciałem polecam specyfik dla wytrwałych. Niektórzy przyśpieszają kuracje i biorą po 2 dziennie i podobno tez chwalą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...