Skocz do zawartości
Forum

Borderline


Gość Onika

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chce żeby było jasne że bardzo ciężko mi to pisać, nawet nie wiem jak zacząć.
Jak miałam 13 lat miałam pierwsza próbę samobójcza, wtedy zdiagnozowano u mnie głęboka depresję, która rozwijała się we mnie od około dwóch lat. Takich prób było sporo w okresie 1-2 klasy gimnazjum, ale mimo tego żadne leczenie nie trwało u mnie dłużej niż miesiąc, mowa oczywiście o farmakologicznych, jeśli chodzi o terapię to do psychologa chodziłam przez 3 tygodnie, dłużej nie wytrzymałam.
Dwa lata temu, czyli jak miałam lat 17 wszystko wróciło, ale już nie miałam odwagi zrobić sobie konkretnej krzywdy nawet bardzo rozchwiana i zaczęłam walczyć z tym wszystkim wmawiajac sobie ze nie mam uczuc, że nie ma nikogo tyle wartego co ja, każdemu zyczylam jak najgorzej, a gdy któryś z moich partnerów seksualnych chciał coś więcej to z uśmiechem na twarzy go zostawialam. Kończąc 18 lat z faktu że miałam ciężką sytuację rodzinną zaczęłam pracę jako striptizerka.

Miesiac temu wyszłam z oddziału toksykologii, po probie samobójczej, gdyby nie szybka reakcja mojego brata to pewnie bym nie żyła. W szpitalu po rozmowie z psychiatra, którego oczywiście oklamalam że to że zrobiłam sobie krzywdę nie było celowe, zostałam przez niego określona jako borderline.
Najmniejszy impuls jest w stanie mnie rozwalić psychicznie, z jednej strony mnie to przeraża, z drugiej czerpie przyjemność z tego że robię sobie krzywdę, to tak jakby wszystkie nerwy że środka uciekały.

Moje pytanie jest następujące.. Jak się leczyć kiedy każda wizyta u lekarza uświadamia mnie i tym jak jest ze mną już źle? Jeśli nie będę się leczyć dalej która moja czesc wygra wojne w mojej głowie?

Odnośnik do komentarza
Gość ass1222222

a gdy któryś z moich partnerów seksualnych chciał coś więcej to z uśmiechem na twarzy go zostawialam... wiec widzisz ze brak tego czegos robi ci w móżgu dziure, postaw na dobrego i długiego a dostaniesz tyle szczęscia ze ci przejdzie kazda dyrdymała o której tu piszesz

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...