Skocz do zawartości
Forum

Nici liftingujące


Natka02

Rekomendowane odpowiedzi

właściwie to nigdy nie pomyślałam, że na coś takiego się zdecyduję, ale jestem po zabiegu nićmi PDO w magicznej klinice (warszawa) . bałam się, że efekt nie utrzyma się, a już 3 miesiące po i mam ładne, jędrne, uniesione policzki. zdecydowałabym się chętnie drugi raz. ;) 

Odnośnik do komentarza

i ja byłam w MK z tym że we Wrocławiu. ? efekt po niciach mnie zwalił z nóg, dosłownie. Nie mogłam się napatrzeć w lustrze, nie byłam pewna, czy ja to ja. Niesamowite ? moja mama też pójdzie, ale boi się bólu, a to jednak coś czuć może... 

Odnośnik do komentarza

Ja również polecę Wam Magiczną Klinikę, bo u nich efekty są naprawdę niesamowite. Zapisałam się na zabieg jakiś czas temu, no i jak na razie efekty są super i przyznam, że nawet nie spodziewałam się, że będzie aż taka różnica. Zajęła się mną pani doktor Iwona Cimaszkiewicz.

Odnośnik do komentarza
Również złego zdania o Magicznej Klinice powiedzieć nie mogę :) Dzięki nim efekty są naprawdę świetne i podoba mi się podejście lekarza, który zawsze wszystko dokładnie wyjaśni i zadba o to, aby efekty były jak największe, a na tym przecież najbardziej każdemu zależy.
 
Odnośnik do komentarza

Ja miałam do czynienia z nićmi Aptos, ale jeśli chodzi o korektę uszu. Wykonywałam ten zabieg u dr Aseńko w SCM estetic. Uzyskałam wymarzony efekt, a zabieg był właściwie bezbolesny i nieinwazyjny! Gdybym wiedziała o nim wcześniej, na pewno bym się zdecydowała na niego szybciej. 

Odnośnik do komentarza

Lilia17, mam podobne zdanie. Na początku miałam pewne obawy, że coś może pójść nie tak, ale po przeczytaniu opinii o Magicznej Klinice, przekonałam się do nich. Zabieg nie był bolesny, a twarz przez wiele miesięcy wygląda świetnie. Zmarszczki zniknęły, a skóra jest rozświetlona, nawilżona. Na pewno do nich wrócę.

Odnośnik do komentarza

O, super, że ktoś był na tym kwasie hialuronowym. Ja też bym chciała, bo widziałam zdjęcia i twarz faktycznie młodnieje. I też w oko Magiczna Klinika mi wpadła, bo mają siedzibę kilka ulic ode mnie. Zastanawiam się tylko jak prezentuje się skóra od razu po zabiegu. Ile trwa rekonwalescencja?

Odnośnik do komentarza

Gorąco polecam zabieg modelowania twarzy przy użyciu nici liftingujących w Magicznej Klinice. Ceny są bardzo korzystne, a sam zabieg był bezbolesny i efekt wygląda bardzo naturalnie. Nici ulegają biodegradacji co powoduje, że skóra staje się gładka i rozświetlona na długi czas. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ otrzymałam to na co liczyłam - wspaniały wygląd bez użycia skalpela.

Odnośnik do komentarza

Do zabiegu kwasem hialuronowym na twarz nie trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać. Wystarczy, że zmyjesz makijaż i już. Sam zabieg nie boli, bo dostajesz znieczulenie miejscowe, a po wizycie możesz od razu wrócić do życia codziennego. Oczywiście nie wolno się za bardzo przemęczać, ale da się normalnie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza

Masz rację, panie doktor w Magicznej Klinice mają duże doświadczenie i wiedzą, jak wykonać zabieg, żeby efekt był naturalny. Ja mogłam pozbyć się zmarszczek w bezbolesny sposób. Bałam się, że to nie wyjdzie i że będę wyglądała sztucznie, ale na szczęście nic z tych rzeczy się nie stało. Dlatego myślę nad zabiegiem na dłonie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.08.2020 o 21:14, Gość rerka napisał:

Mnie kuszą te nici APTOS, https://www.wrosinski.pl/zabiegi/nici-aptos/ Robiła sobie któraś z Was? Słyszałam bardzo dobre opinie o tym zabiegu i też o panu doktorze z Aestetic Clinic w Poznaniu, że jeśli już się zdecyduję, to tylko do niego ?

Hej, ja jestem pacjentką dra Rosińskiego z Aestetic Clinic ?  Ale zabieg z nićmi mam dopiero w planach ?  Natomiast klinikę i dra szczerze Ci polecam, trudno o lepszą opiekę ?  Mam za sobą kilka zabiegów i naprawdę jestem zadowolona, że trafiłam pod ich skrzydła ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...