Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć?


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Balbina5

Żeby Slimunox, na Ciebie fajnie zadziałała właśnie potrzebujesz do niego diety i ruchu, jest to wspomagacz w odchudzaniu, nie wierze że bez niego schudłabym 13 kilogramów w 3 miesiące, i to bez żadnego efektu jojo,jestem juz rok po skończonej kuracji i kilogramy jak spadły tak stoją w miejscu

Odnośnik do komentarza

Marzysz o pięknym ciele? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów na to jest zastosowanie Phen375. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz pytania czy wątpliwości skontaktuj się z Adą, 731 154 299. Nic nie tracisz.

Odnośnik do komentarza

Nadwaga wg Germańskiej Medycyny to objaw biologicznej reakcji organizmu w jakiejś trudnej sytuacji życiowej, której nie mogła Pani sprostać. Jeśli biologiczny konflikt jest aktywny, to ani dieta, ani ćwiczenia nie wyeliminują nadwagi. Proszę obejrzeć odcinek serialu terapeutycznego na ten temat, może wiedza Germańskiej będzie Pani pomocna.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
ważę 54,5 kg przy wzroście 168cm.
Chciałabym zrzucić 3 kg.
Od wczoraj zaczełąm pić cherbatki BIO-Active 3 - fazowe i zmniejszyłam posiłki. Zobaczymy czy to coś da.

O rezultatach będę pisać na bieżąco.

A i czy macie rowerek treningowy? Sprawdzałam sobie na Spokey i zastanawiam się czy sobie nie zamówić. Czy za jego pomocą mozna schudnąć? 

Odnośnik do komentarza
Gość Dietetyk Aleksandra
? Dla wszystkich, którzy zmagają się z nadmierną masą ciała, szykuję świetną niespodziankę!
? Chcę stworzyć serię bezpłatnych, ciekawych i praktycznych treści w temacie psychologicznych aspektów związanych z odchudzaniem i zmianą stylu życia, które sprawią, że dieta przestanie być udręką, a życie stanie się bardziej komfortowe!
? Dlatego też bardzo proszę Was o wypełnienie krótkiej ankiety, dzięki której jeszcze lepiej poznam Wasze potrzeby i przygotuję materiały, które będziecie mogli wykorzystać w 100%!
Oto link do ankiety:
? W ramach podziękowania za poświęcony czas, mam dla Was prezent! Możecie zadać mi nurtujące Was pytanie w aspekcie odchudzania, na które odpowiem na żywo w grupie wsparcia, do której link znajdziecie po wypełnieniu ankiety. Oczywiście wszystkie zadawane mi pytania i udzielane odpowiedzi będą anonimowe!
❤️ Dziękuję!
Odnośnik do komentarza
Gość Ola_JeszFresh

Zapraszam do zapoznania się z artykułem na mojej stronie ?‍♀️ https://jeszfresh.pl/odchudzanie/jak-schudnac-w-2021-roku/

Z pewnością pomoże Wam w uporządkowaniu informacji jak zdrowo schudnąć i od czego w ogóle zacząć. Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś trafiłam na artykuł o afrykańskim mango https://www.doz.pl/czytelnia/a12443-Czy_afrykanskie_mango_rzeczywiscie_odchudza

Specyfik wypróbowałam i w połączenie z ćwiczeniami 3 razy w tygodniu udało mi się zrzucić parę kilogramów wagi, zauważyłem też przy tym zmniejszony apetyt, wcześniej próbowałam wyciągów z zielonej kawy i garcinia cambogia, ale efekt był słabszy

Zamawiałam chyba z tej strony africanmango.pl

Odnośnik do komentarza

Nie da się zdrowo schudnąć w tak krótkim czasie! To powinien być powolny, aczkolwiek konsekwentny proces oparty na zdrowej i zbilansowanej diecie oraz aktywności sportowej. Ewentualnie można też rozważyć wsparcie ze strony medycyny estetycznej, ale wszystko w granicach rozsądku! Jeśli ktoś ewentualnie poszukuje mało inwazyjnej metody na wymodelowanie sylwetki, rozważyłabym zabieg BTL Embody. Sama z niego korzystałam jakiś czas temu w SCM estetic i jestem bardzo zadowolona. Zabieg jest świetny przede wszystkim dlatego, że jest mało inwazyjny, a jedyna różnica między nim, a ćwiczeniami fizycznymi, jest taka, że dzięki niemu zwyczajnie zyskujemy czas. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w zdrowym chudnięciu i modelowaniu sylwetki!

Odnośnik do komentarza

Ja polecam ćwiczenia z platformą treningową laBonitafit. Tam można dostać indywidualny plan treningowy układany na podstawie ankiety. Do tego są darmowe diety lub diety personalizowane. Wszystko kompleksowo w jednym miejscu i nie trzeba samemu szukać i się zastanawiać co i kiedy ćwiczyć. Ja jestem mega zadowolona.
www.labonitafit.pl/trenujwdomu

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim trzeba chudnąć mądrze, uprawiać sporty i zdrowo się odżywiać. Ja jestem na diecie Nice To Fit You https://ntfy.pl/mozna-mozna dostaję gotowe posiłki na każdy dzień i nie muszę się martwić jakimś liczeniem kalorii, zakupami czy przygotowywaniem jedzenia. Jest to wygodne, ale też ogromna oszczędność czasu, mam więcej czasu na ćwiczenia, spacery itp. Jak macie możliwość, to naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...