Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć?


Gość g...m

Rekomendowane odpowiedzi

Jak schudnąć 7kg w 11 dni? Witam! Mam 18 lat i 164 cm wzrostu. Waże 60kg i pragnę schudnąć 7 kg w 11 dni. Czy da się? Jeśli tak to proszę, co ja mam zrobić. Dodatkowo powiem, że jeżdżę konno raz w tygodniu przez godzinę, a czasami jeśli warunki pogodowe pozwolą biegam około 1km przez ok. 10 min. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Gość Michasia88

U mnie sprawdziła się Foreverslim ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Foreverslimie efekty są widoczne do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Nadwaga jako konsekwencja biologicznego konfliktu - Germańska Nowa Medycyna sensownie tłumaczy przyczynę nadwagi. Jeśli jest Pani w aktywności tego konfliktu, to ani dieta, ani ćwiczenia nie spowodują utraty wagi. Ja schudłam w 5 miesięcy 26 kg, bez stosowania jakichkolwiek sposobów, ale rozwiązałam swój konflikt. Proszę obejrzeć wykład na ten temat, możliwe, że odnajdzie Pani przyczynę swojej nadwagi

Odnośnik do komentarza

W końcu mogę spojrzeć bez przerażenia w lustro.Udało mi się schudnąć właśnie dzięki Slimunox.Cały proces nie był ani łatwy ani przyjemny.Ale nareszcie mam to za sobą.I już nigdy nie dopuszczę do tego aby się tak zapuścić.

Odnośnik do komentarza
Gość Małgorzata32L

7 kilo w 11 dni, bez uszczerbku dla zdrowia????? Ja sama odchudzałam się i to dodatrkowo stosowałam bardzo dobry suplement za jaki uważam Foreverslim, profesjonalnie rozpisaną dietę oraz systematycznie ćwiczyłam, ale na pozbycie się 12 kilo dałam sobie 3 miesiace, a ty chcesz zrzucić 7 kilo w 11 dni????

Odnośnik do komentarza

Nawet zrzucenie raptem kilku kilogramów powinniśmy rozłożyć w czasie. Nie można traktować tego jak maraton, gdyż może się to odbić na naszym zdrowiu. Swego czasu miałem problem z nieregularnym okresem. Doprowadziły do tego moje głodówki i inne cuda.. Jak się na tym nie znasz to najlepiej udać się do dietetyka. Jeżeli mieszkasz w Gliwicach to odezwij się do http://www.tuttibeauty.pl . Udało się naprawić mój metabolizm, a przy tym zdrowo schudnąć.

Odnośnik do komentarza
Gość rennata44

Może jakieś wczasy odchudzające? Byłam kilka razy na takich wyjazdach organizowanych przez https://www.activfun.pl/ i bardzo miło je wspomina. Mogłam odpocząć, zrelaksować się, poznać nowe osoby a mimo to - dbać o figurę i regularnie ćwiczyć. Super opieka nad wszystkimi na wyjeździe. Zajęć było tyle, że nie dało się nudzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...