Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość e...m

Jak zrzucić zbędne kilogramy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antenka.A

Ja stosowałam Foreverslim jakiś czas temu, jeżeli są one nadal tak dobre pod względem skuteczności jak wtedy, to moim zdaniem nie ma lepszego i skuteczniejszego środka wpsomagajacego odchudzanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antenka.A

Ja stosowałam Foreverslim jakiś czas temu, jeżeli są one nadal tak dobre pod względem skuteczności jak wtedy, to moim zdaniem nie ma lepszego i skuteczniejszego środka wpsomagajacego odchudzanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aliceindeam

Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Natalią (kom.733 566 390) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać PHEN 375, środek który ogranicza uczucie głodu i apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -9kg ;) Kto zamawiał od Natalii wie, że przesyłka jest ekspresowa, sprawdzanie przy odbiorze, 100% pewności. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Małgorzata 33

Mi na przykład w odchudzaniu obok diety bardzo pomogło IQmango, nie mniej jak każdy suplement stosowany obok diety powinien być stosowany w sposób odpowiedzialny i zfgodny z przeznaczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KarolinaB34

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu jak zastosowanie diety i połączenie jej z ćwiczeniami oraz odpowiednią suplementacją. Ja akurat zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox i nie żałuje tej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KaziaW

Ja schudłam dzięki suplementowi Slimunox, w 2 miesiące pozbyłam się 9kilogramowej nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niezgodna18

Mi w odchudzaniu bardzo pomógł Foreverslim, w 3 miesiące straciłam cała nadwagę i moje samopoczucie wskoczyło w góre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KarolinaU33

W moim przypadku rewelacyjnym sposobme na pozbycie sie problemów z nadwagą okazało sie zastosowanie Slimunox. Wiem jedno, bez tych tabletek nie dałabym rady tak schudnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karollajna

Kup sobie karnet na siłkę, zamów jakieś suple np z http://www.elitesportfood.pl/ i zacznij działać. Najgorszej jest zacząć, a później to już przyzwyczajenie. Mi się spodobało do takiego stopnia, że mimo iż się nie odchudzam - na siłownię uczęszczam do dzisiaj. Pij dużo wody, wysypiaj się i przede wszystkim - miej silną wolę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DanutaRT

Ja podczas odchudzania zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox mi było to bardzo dobre rozwiązanie, bo dzięki tym tabletkom w 3 miesiące pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyś.A

Ja zdecydowałąm sie na zastosowanie Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu osiągnełam cel, pozbyłam się nadwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fionaM

Może zamiast suplementów warto spróbować efedrynę? Bardzo szybko pomaga spalać tkankę tłuszczową przy jednoczesnym zachowaniu mięśni dzięki czemu możliwe jest uzyskanie fajnej sylwetki. Szczególnie dobrze sie sprawdza u osób aktywnych fizycznie. kom. 731 154 299. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dełka

Zmiana sposobu żywienia nie jest prosta, zwłaszcza gdy trzeba chodzić do pracy i obowiązków nie brakuje. Wiemy, że znalezienie wolnego czasu, by przyrządzić zbilansowane dania wysokiej jakości wydaje się czasem niemożliwe. Dlatego zdecydowalismy się skorzystać z możliwości od Dieta pudełkowa Lublin zatroszczy się o odpowiedni bilans kaloryczny, jakość dań i ich różnorodny smak, a przede wszystkim dostarczy wszystko czego szukacie dla swojego zdrowia i lepszego funkcjonowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Diety pudełkowe mają to do siebie, że nie do końca są zbilansowane i ułożone pod zapotrzebowanie danej osoby, więc lepiej pokusić się o porządnie rozpisaną dietę. Ja mam ułożoną przez Paulinę Walczewską i do tego jeszcze trenuję z jej platformą treningową i mam plan treningowy, także kilogramy świetnie lecą w dół, a do tego ciało jest jędrne dzięki ćwiczeniom.
www.labonitafit.pl/trenujwdomu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna

Jak ktoś nie chce jakichś skomplikowanych diet polecam preparat z zieloną kawą. Nie przepadam za suplementami, ale jak już mam coś kupować to o jakimś udokumentowanym i potwierdzonym działaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...