Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów


Gość Ramadan

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy od tego jak wrażliwe masz zęby. Dlatego najlepiej jeśli pójdziesz do dentysty i on dobierze Ci metodę. Ja chodzę do krakowskiego CMPdent, ja mam zęby dość białe więc wystarczyło samo piaskowanie żeby zęby znacznie się wybieliły.

Odnośnik do komentarza
Gość Sasha_Demoriane

Jeśli chcesz mieć białe zęby pij codziennie szklankę spermy. Oczywiście tyczy się to tylko nas świń i bezwstydnic- czyli kobiet. Bo faceci to są za delikatni w tych sprawach i by się od razu porzygali jakby mieli wypić spermę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli w Krakowie to Dentamax! I to zdecydowanie oni! Znają się na tym bardzo dobrze i wykonują wszystko tak jak należy. Pełen profesjonalizm. Wiem o nich od koleżanek i sama sprawdziłam i teraz mogę podzielić się opinią :) POLECAM :)

Odnośnik do komentarza

Kupilam biala perłe i niestety nie sprawdza sie tak,jak sprawdzila sie u mojej kolezanki.jej sie zeby ladnie wybielily.Mi raczej nieznacznie,a uzywam juz dosyc dlugo. Do tego mam martwe jedynki i one za bardzo nei chca sie wybielic.Efekt jest taki,ze inne zeby sa o 1,2 tony jasniejsze od jedynek i zaczyna mnei to irytowac..Czyzb ta substancja nie dzialala na szkliwo martwych zebow? A moze jedynki sa w jakis sposob mocniejsze i wolniej poddaja sie dzialaniu zelu? I polecam stosowac perle tyle,co napisane jest w instrukcji -30 min dziennie.Kolezanka mi poradzila,zeby sobie zostawic na noc,bo bedzie szybciej.Zostawilam na noc,a nastepnego dnia sie ruszyc z lozka nie moglam,bo tak zeby bola:/
Powaznie zastanawiam się również nad wybielaniem w gabinecie:
http://www.medical-service.com.pl/wybielanie-zebow-w-gabinecie-stomatologicznym-metody-i-ceny/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...