Skocz do zawartości
Forum

ortodonta Warszawa Białołęka


Gość milka2613

Rekomendowane odpowiedzi

Gość milka2613

Hej, ktoś chodzi może do Rock Your Smile na ul. Odkrytą? Ja właśnie idę niedługo na pierwszą wizytę do dr Agnieszki Chruściel - zachęciły mnie bardzo dobre opinie o tym centrum ortodontycznym i o pani dr i mam nadzieję, że i ja dołączę niedługo do grona zadowolonych pacjentów z pięknym uśmiechem :) Zastanawiam się tylko, jaki aparat wybrać... Pewnie to mi zaproponuje lub dobierze pani dr, ale co myślicie o takim niewidocznym aparacie? Czy ktoś może się wypowiedzieć, kto taki nosi? Kusi mnie taka opcja bardzo...

Odnośnik do komentarza

Słuchaj lekarza na pewno, on pomoże dobrać najlepszy aparat. I na możliwości finansowe bo wiadomo każdy inaczej kosztuje. A co do ortodonty to w Warszawie nie ale w Radzyminie mogę polecić (z Białołęki nie jest tam daleko) dr Mąkal w Centrum Medycznym Panorama, świetna pani doktor, ma duże doświadczenie i z trudnymi przypadkami też daje radę.

Odnośnik do komentarza
Gość żaneta2727

Świetny wybór :). Rock Your Smile cieszy się renomą i b.dobrymi opiniami swoich pacjentów. Zrobiłam duży reaserch, szukając lekarza dla siebie. Ja też rozpoczynam u nich leczenie, z tym że na ul. Ostrobramskiej u dr Krakowiak.

Odnośnik do komentarza

Jako dziecko nie chciałam nosić aparatu na zęby. Będąc nastolatką sama poprosiłam rodziców o wizytę u ortodonty. Wybraliśmy lekarza z www.ortodontapszczyna.pl. To bardzo dobry i miły specjalista. Często chodziłam na dopasowanie aparatu. Dzięki solidnej pracy ortodonta wyprostował moje zęby.

Odnośnik do komentarza

Hej, i jak po pierwszej wizycie u pani dr Chruściel w Rock Your Smile? Moja koleżanka tam chodzi i dała mi właśnie na tę panią doktor namiar, podobno jest super specjalistką :) A jak Twoje wrażania? Ja planuję się zapisać na wizytę jakoś na początek 2019 roku, bo muszę trochę się przygotować finansowo i na pewno wyleczyć zęby, mam 2-3 ubytki.

Odnośnik do komentarza

Hej, no mam już aparat :) Postawiłam na aparat estetyczny, aby mniej rzucał się w oczy. Sama pani doktor Chruściel jest naprawdę świetnym fachowcem, lekarzem z powołaniem. Z cierpliwością odpowiada zawsze na moje "tysiąc pytań do...". Co do planu leczenia, to jestem miło zaskoczona, bo aparat będę nosić tylko rok :) Jak ktoś szuka ortodonty w Warszawie, bardzo polecam Rock Your Smile!!!

Odnośnik do komentarza
Gość gość432

Ja właśnie się przymierzam do założenia aparatu w nowym roku i szukam ortodonty i z tego co czytam, to Rock Your Smile jest świetnym miejscem, lekarze z tego centrum ortodontycznego mają b. dobre opinie, co dla mnie jest oczywiście z wiadomych względów b. ważne. Jeszcze nie wiem, który lekarz by mnie interesował, ale czytałam o aparacie lingwalnym, czy ktoś z Was może coś więcej na jego temat napisać?

Odnośnik do komentarza
Gość sabina94

Mój chłopak tam chodzi, ma bardzo dyskretny aparat, w zasadzie go nie widać tak na pierwszy rzut oka, jak się ktoś nie przyglądnie. Ja też będę nosić aparat, ale dopiero w wakacje pójdę założyć. Myślę, że pójdę tam gdzie mój chłopak, bo on jest bardzo zadowolony i widzę efekty jak zmieniają się jego zęby, a poza tym Rock Your Smile ma ogólnie bardzo dobre opinie.

Odnośnik do komentarza

W Rock Your Smile na Białołęce, na Odkrytej, przyjmują dr Chruściel i dr Teodroczyk, obie bardzo dobre specjalistki, polecam się zapoznać z opiniami pacjentów na ich temat, w obu przypadkach są bardzo dobre :) Ja osobiście leczę się u dr Chruściel i jestem bardzo zadowolona z osiągniętych efektów :)

Odnośnik do komentarza

Też jestem pacjentką Rock Your Smile, chodzę do dr Chruściel. Mogę się tylko podpisać pod dobrymi opiniami. Gabinet jest super, pani doktor to super specjalistka, nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej opieki. Zaangażowanie w leczenie oceniam na 6 :) No i to się oczywiście przekłada na efekty.

Odnośnik do komentarza

Ja tak sobie chwalę beyli studio na Nowym Świecie. Od dzieciaka jestem dentofobem i przez to nie przeszedł żaden aparat ortodontyczny. Beyli polubiłam od samego początku, może właśnie dzięki fajnemu podejściu do mnie, choć nie kryję, że wizualizacja efektów też zrobiła swoje. :)

Odnośnik do komentarza

Na pewno ważne jest żeby polubić swojego lekarza i po prostu ufać mu :) Ja akurat chodzę do Rock Your Smile, poszłam tam bo mój chłopak się tam leczy i jego siostra, wiedziałam na co mogę liczyć i że opinie mają super. Dlatego poszłam za tropem :) Nie żałuję bo efekty aparatu widać, jeszcze około pół roku leczenia aparatem i zdejmujemy. Już teraz mój uśmiech wygląda dużo lepiej

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę do Rock Your Smile i mogę bardzo polecić. Świetna klinika, bardzo dobry personel, wysoko oceniani ortodonci. Ja trafiłam tam akurat z polecenia znajomej i nie żałuję, bo naprawdę znają się na rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...